به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۰۱۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
گزارش فعالیت دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان مازندران از انجام اقدامات خیر خواهانه :
دبیر دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در استان مازندران با اشاره به اقداماتی در راستای کمک به کنترل شیوع کرونا در خصوص کمک مؤمنانه خاطرنشان کرد: این رزمایش جلوه دیگری از همدلی‌ها و همراهی‌های ملت ایران را به رخ جهانیان کشید و کار بسیار ارزشمندی بود که با شور و شعور ایرانیان در کوچه و پس‌کوچه‌های کشور اتفاق افتاد. حزب مؤتلفه اسلامی که به‌نوعی حزب الهی و مقدسی است خود را در این زمینه پیشگام دانست و این کار را از طریق خیرین این حزب انجام داد.
محمد کریمی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان مازندران پیرامون کمک مؤمنانه دفتر حزب استان به خبرنگار هفته نامه شما گفت: مقام معظم رهبری به مناسبت نیمه شعبان امسال با اشاره به مشکلاتی که به خاطر شیوع بیماری کرونا برای مردم پیش آمد از ملت ایران خواستند در ماه مبارک رمضان انفاق و ایثار و به مستمندان کمک کنند. این رزمایش خوب به صورت گسترده در سراسر کشور انجام شد. دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در استان مازندران هم در راستای این فرمایش حضرت آقا اقداماتی انجام داد.

وی افزود: با نشستی که در مجموعه دفتر حزب استان انجام دادیم توانستیم بستههای معیشتی، گوشت و غذای گرم را در ماه مبارک رمضان و ایام محرم بین نیازمندان توزیع کنیم.

جلوه دیگری از همدلیها

دبیر دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در استان مازندران با اشاره به اقداماتی در راستای کمک به کنترل شیوع کرونا در خصوص کمک مؤمنانه خاطرنشان کرد: این رزمایش جلوه دیگری از همدلیها و همراهیهای ملت ایران را به رخ جهانیان کشید و کار بسیار ارزشمندی بود که با شور و شعور ایرانیان در کوچه و پسکوچههای کشور اتفاق افتاد. حزب مؤتلفه اسلامی که بهنوعی حزب الهی و مقدسی است خود را در این زمینه پیشگام دانست و این کار را از طریق خیرین این حزب انجام داد.

وی گفت: ما اسامی نیازمندان را از بهزیستی و کمیته امداد گرفتیم تا کمکهایمان را به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

کریمی در پایان با اشاره به برنامههای دیگر دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در راستای کمک مؤمنانه مطرح کرد: با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی قصد داریم با همکاری دفتر حزب استان و دبیران شهرستانها بستههای لوازم التحریر را به دست فرزندان خانوادههای نیازمند و بستههای کمکهای معیشتی را به دست نیازمندان استان برسانیم. در عین حال سعی داریم به خانوادههایی که نیاز مالی دارند کمکهای مالی کنیم.

برچسب ها: حزب موتلفه ، موتلفه
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: