logo
کد خبر: ۳۲۰۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
لاله افتخاری با اشاره به غوغای رسانه‌ای اصلاح طلبان برای تصویر کتب درسی :
این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به دلایل اعتراض اصلاح‌طلبان پیرامون این مسئله گفت: عدالت یعنی هرچیزی را در جای خود گذاشتن اگر اعتراضی وجود دارد نباید مبتنی بر نگاهی باشد که از آن سوی آب هدایت می‌شود و نوعی دوگانگی و دوقطبی در جامعه ایجاد می‌شود.
نماینده سابق خانه ملت در پاسخ به این سؤال که چرا برخی از پیشانیداران اصلاحات تلاش کردند با طرح مسئله عدالت جنسیتی موضوع طرح جلد کتاب درسی دانش آموزان را بهانه برای غوغای رسانهای کنند گفت: در این مورد باید به این افراد بگوییم که دولت، دولت خودتان است و از ماست که بر ماست و این ما هستیم که الان باید مدعی باشیم، این افراد قصد فرار به جلو را دارند.

وی ادامه داد: در وهله دوم وزیر دولت در واکنش به این موضوع عذرخواهی کرد و سومین موضوع این است که اگر عدالت مطرح است عدالت بر اساس جنسیت مطرح است و وزیر و مسئولین اظهار کردند که کتبی در آموزشوپرورش وجود دارد که تصویر آنها مشتمل بر تصویر دختران است و عکس هیچ پسری کار نشده است اگر ما حامی عدالت هستیم و این گروه که اتفاقاً عدالت جنسیتی برایشان مطرح است باید به این موضوع نیز واکنش نشان میدادند و از حق پسران دفاع میکردند، نمیتوانیم بگوییم حق تنها برای زنان است و شامل مردان و... نمیشود.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به دلایل اعتراض اصلاحطلبان پیرامون این مسئله بیان کرد: عدالت یعنی هرچیزی را در جای خود گذاشتن اگر اعتراضی وجود دارد نباید مبتنی بر نگاهی باشد که از آن سوی آب هدایت میشود و نوعی دوگانگی و دوقطبی در جامعه ایجاد میشود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: