به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
سردار رسول سنایی‌راد مطرح کرد:
ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نیازمند این است تا ابزاری برای رأی‌آوری داشته باشد؛ لذا توافق امارات و بحرین با اسرائیل می‌تواند به یک ابزار برای تبلیغات انتخاباتی او تبدیل شود.
سردار رسول سناییراد، معاون سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نما، درباره توافق امارات و اسرائیل اظهار کرد: توافق امارات و اسرائیل در واقع از سالها قبل برنامهریزی شده بود که پس از سالها از آن رونمایی شد.

وی با بیان اینکه امارات و بحرین سالهاست در پشت پرده مناسبات پنهانی دارند، اما به خاطر برخی ملاحظات از آشکارسازی آن واهمه داشتند، گفت: آنچه که سبب شده تا امروز از این مناسبات پردهبرداری شود، نیاز رژیم صهیونیستی و نیاز ترامپ است که هیچ دستاوردی در سیاست خارجی دولتش نداشته است.

معاون سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نیازمند این است تا ابزاری برای رأیآوری داشته باشد؛ لذا توافق امارات و بحرین با اسرائیل میتواند به یک ابزار برای تبلیغات انتخاباتی او تبدیل شود.

سردار سناییراد ادامه داد: توافق صلح امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی هیچ منفعتی برای این دو کشور و نیز سایر کشورهای عربی که به انعقاد چنین توافق مشابهی تمایل دارند، نخواهد داشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: