به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
محمدکاظم انبارلویی:
محمدکاظم انبارلویی با اشاره بر اینکه فروش نفت به دلیل تحریم‌ها کاهش پیدا کرده است، گفت: اگر تحریم‌ها نبودند، امثال بابک زنجانی‌ها با قرار دادن وثیقه، مسئول فروش نفت ایران نمی‌شدند. عرضه اوراق سلف نفتی، مشکلی از دولت حل نمی‌کند و دولتمردان نباید به آن دل ببندند.
فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت‌ها برای حل کسری خود، متمم به مجلس می‌آورند و روحانی هم می‌تواند برای رفع کسری بودجه سال ۹۹، دست به این اقدام بزند و یک لایحه تقدیم مجلس کند.

محمدکاظم انبارلویی فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه بیش از نیمی از بودجه عمومی دولت در سال ۹۹ وابسته به نفت است، اظهار داشت: دولت حدود ۴۸ هزار میلیارد تومان برای منبع درآمدی نفتی خود از بودجه سال ۹۹ اختصاص داده است. دولت دوازدهم باید بدهی سال ۹۸ را پرداخت و کسری بودجه خود را جبران کند.

وی ادامه داد: این طرح ابهامات زیادی دارد و باید کارشناسی شود. برای مثال مسئله صادرات نفت توسط مردم مشخص نیست و باید بررسی شود که تحریم‌ها چه تاثیری بر روی آن خواهد گذاشت.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره بر اینکه فروش نفت به دلیل تحریم‌ها کاهش پیدا کرده است، گفت: اگر تحریم‌ها نبودند، امثال بابک زنجانی‌ها با قرار دادن وثیقه، مسئول فروش نفت ایران نمی‌شدند. عرضه اوراق سلف نفتی، مشکلی از دولت حل نمی‌کند و دولتمردان نباید به آن دل ببندند.

انبارلویی با تأکید بر اینکه طرح عرضه اوراق سلف نفتی در کمیسیون‌های انرژی، اقتصاد و برنامه و بودجه مخالفت شده است، عنوان کرد: دولت‌ها برای حل کسری خود، متمم به مجلس می‌آورند و روحانی هم می‌تواند برای رفع کسری بودجه سال ۹۹، دست به این اقدام بزند و یک لایحه تقدیم مجلس کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: