به‌روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
logo
تازه های سایت
رئیس‌جمهور فردا به دانشگاه می‌رود تحقق 311 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی رئیسی بنزین ارزان به خارجی‌ها می‌دهد؟ زمان واریز سود سهام عدالت‌ اعلام شد بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از زندان‌های تهران علت نبود بنزین سوپر چیست؟ پلمب طلافروشی علی دایی به‌دلیل همراهی با فراخوان ضدانقلاب پلمب یک شهربازی در تهران به دلیل هنجارشکنی احضار دو چهره مشهور به دادسرا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: نتیجه اقدامات برخی سلبریتی‌ها مستقیماً به جان و مال مردم آسیب زد رشد تولید غلات در ایران انجام مذاکره ایران و عربستان درباره حج
پاسخی به یک شبهه افکنی استاندار کردستان:با سفر رئیس جمهور به سنندج ضد انقلاب آچمز شد معوقات بازنشستگان کارگری تا پایان سال تسویه می‌شود دستگیری ۲ نفر از عوامل ترور بسیجی اصفهانی خسارت ۱۷۰۰ میلیارد تومانی اغتشاشات واردات طلا به هر میزان آزاد شد ۸۰ درصد بازداشت‌شدگان در اغتشاشات دچار آسیب‌های اجتماعی بودند شکست کمپین‌های دروغین سردار نقدی: شعارها، از جنس مسائل اقتصادی نبود مهلت یک ماهه وزارت کار برای ساماندهی مشاغل غیرمستمر چند منظوره
کد خبر: ۳۱۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
پرسش: چرا روزنامه ایران که ارگان دولت است به بهانه تاریخ دارد غیرمستقیم تبلیغ اقدامات ظاهر پسند دوران پهلوی از رضاخان تا محمدرضا را مطرح میکند و تاریخ واقعی و خیانت های این دو عامل بیگانه را نمی نویسد؟

شما : شما مستقیم به روزنامه ایران و دفتر رئیس جمهور تلفن بزنید و نظر خود را بگوئید. دیگران هم همین سوال را دارند. به نظر ما اگر قرار است تاریخ گذشته بازگو شود باید خدمت و خیانت در کنار هم آورده شود.

پرسش: اخیراً روزنامه همشهری نیز به عنوان تاریخ ۴ صفحه رنگی به رویدادهای دوران پهلوی اختصاص داده و از تقی زاده فراماسونر انگلیسی و عامل قرارداد ننگین نفت در دوران رضاشاه به عنوان سیاستمدار و چهره سیاسی یاد کرده است. چرا در زمانی که رسانه های بیگانه تبلیغ سلطنت و خاندان پهلوی را می کنند این روزنامه در اختیار شهرداری تهران این کار را میکند؟

شما : ایراد شما وارد است. بالاخره نظر شما با اصلاحطلبانی که شهرداری و شورای شهر فعلاً در اختیار آنها است ، متفاوت است.

پرسش:هم زمان روزنامه اصلاح طلب شرق و روزنامه ایران از تقی زاده عامل قرارداد ننگین نفت با انگلیس و نوکر انگلیسیها و قاتل شهید سید عبدالله بهبهانی در دوران مشروطه به عنوان سیاستمداری فعال در مشروطه و پس از آن یاد میکنند، چرا واقعیت را نمینویسند؟

شما : از خودشان بپرسید. برخی نشریات اصلاحطلب سابقه بیشتری در طرح فراماسونرهایی چون فروغی و امثال او دارند. به یاد داشته باشید روشنفکران تجددخواه غربگرا در آغاز از رضاشاه حمایت همه جانبه میکردند و بهترین آنها که مهندس بازرگان بود در پاریس در سال ۵۷ به امام اصرار می کرد شاه بماند و سلطنت کند و دولت را دیگران اداره کنند و انقلاب نشود.

پرسش: برایان هوک که یک آمریکایی ضد ایران بود چرا ناگهان کنار گذاشته شد این علامت تغییر سیاست آمریکا در برابر ایران است؟

شما : استراتژی آمریکا و غرب درباره ایران براندازی نظام مستقل ایران اسلامی است ، این تغییرها تاکتیکی هستند.

برچسب ها: حزب موتلفه
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: