به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
رعایت اصول بهداشتی در شرایط کرونا سبب شد تا تجمعات در حزب مؤتلفه اسلامی به حداقل برسد از همین جهت با استفاده شبکه‌های مجازی تعامل و ارتباط با اعضاء حفظ شد و فعالیت حزب رو به گسترش است.
افزایش فعالیتها با وجود کرونا

رعایت اصول بهداشتی در شرایط کرونا سبب شد تا تجمعات در حزب مؤتلفه اسلامی به حداقل برسد از همین جهت با استفاده شبکههای مجازی تعامل و ارتباط با اعضاء حفظ شد و فعالیت حزب رو به گسترش است.

شفافسازی پرونده 65 میلیاردی

هیئت دبیران حزب مؤتلفه اسلامی در هفتهای که گذشت با مدیریت مهندس میرسلیم تشکیل شد و درباره مواضع حزب و خبر ارجاع پرونده 65 میلیاردی به قوه قضائیه بحث و بررسیهای لازم صورت پذیرفت. بر مبنای خرد جمعی و به اتفاق آراء این تصمیم بر عهده قوه قضائیه نهاده شده و با پیگیری قاطعانه این قوه و حمایت ظرفیتهای مردمی و حزبی از تصمیمات قوه قضائیه به زودی این مسئله برای جامعه روشن خواهد شد.

نامه هوشیارانه برای اتحاد

در نشست دبیران استانها و درپی درخواست و پرسش اعضاء نسبت به پاسخ شورای ائتلاف اصولگرایان در خصوص برگزار نشدن جلسات این شورا، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درخواست کرد طی یک نامه از غلامعلی حدادعادل که در ایام انتخابات مجلس یازدهم، رئیس شورای ائتلاف بودند خواسته شود تا در این زمینه توضیحات لازم را بیان کند.، پایان این شورا مربوط به مورخ 2/12/1398 است و از این تاریخ برگزاری جلسات مصداق اقدام فردی است و ممکن است منجر به اختلاف شود و خلاف موازین این شورا است.

اجلاس استانی به سبک مجازی

در هفته گذشته به اقتضای موضوع رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله اجتماعی، اجلاس معاونت سازماندهی حزب مؤتلفه اسلامی به صورت مجازی با حضور بیست استان برگزار شد، دستور اصلی این اجلاس آسیبشناسی و تشکیلات بود. در این اجلاس اعضاء به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

افقهای تازه در فضای سیاسی امروز

جلسه معاونت سازماندهی و آموزش حزب مؤتلفه اسلامی برگزار شد و بازنگری و توجه به تحول در فعالیتها با توجه به موقعیتهای تازه سیاسی در صحنه کشور مورد بررسی قرار گرفت همچنین در این شورا که با حضور مدیران بانوان، جوانان، آموزش و گروههای اجتماعی تشکیل گردید به موضوعات دیگری نظیر اقدامات و همکاریهای حزب مؤتلفه اسلام در مقابله با کرونا نیز پرداخته شد.

دیدار با سفیر جدید کره شمالی

سفیر جدید کره شمالی در ایران با معاون بین الملل و قائم مقام مؤتلفه اسلامی دیدار و گفتگو کرد در این دیدار درباره روابط دو کشور و سطح همکاری و زمینه همکاری دو حزب بررسیهای لازم انجام پذیرفت و مقرر شد درباره ارائه تجربیات ایران به کره در حوزه مقابله با کرونا اقداماتی انجام شود و حزب مؤتلفه اسلامی درخصوص انتقال تجربیات پزشکی به این کشور اعلام آمادگی نمود.

آموزش تعطیل نیست

مدیریت آموزش حزب برنامههای جدید آموزشی متناسب با موقعیت فعلی را در دست اقدام قرار داده است بر همین اساس با اتکا به فضای مجازی و ارائه محورها و موضوعات در این فضای نوین آموزشی تازه یکی از مهمترین اقداماتی است که میتواند در راستای تعامل و افزایش سطح آگاهی اعضاء و طرفداران مؤثر واقع شود.

فعالیت واحد خواهران در روزهای کرونایی

واحد بانوان حزب مؤتلفه اسلامی با دریافت اهمیت فضای مجازی برای تعامل و آموزش، اقدام به تشکیل گروهها و کانالهای مختلف در این محیط کرده است. مباحث سیاسی، مذهبی، مهارتهای هنری، مشاوره خانواده، مسائل کودک و نوجوان و طب ایرانی- اسلامی از عمدهترین این کانالهاست. همچنین مقرر گردید اجلاس مسئولین خواهران پس از عید سعید غدیر برگزار شود.

پاسداشت شهدا در هفته ولایت

دیدار از خانواده شهدا در ایام دهه مبارک ولایت طبق روال گذشته امسال نیز با وجود شرایط خاصی که در اثر ایپدمی کرونا به جامعه تحمیل شد، برگزار گردید این دیدارها با رعایت پروتکلها و اصول بهداشتی صورت گرفت.

جلسه عمومی با رعایت موازین بهداشتی

حوزه مدیریت روحانیت حزب مؤتلفه اسلامی دو جلسه تشکیل داد و مقرر شد در آینده جلسه عمومی با رعایت موازین بهداشتی برگزار شود.

ارائه نظرات شورای سیاسی

جلسه شورای سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی به علت رعایت اصول بهداشتی تشکیل نشد با این حال اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل گوناگون و مواضع هفتگی اعلام کردند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: