به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
دولت و ملت ایران امروز فهمیده‌اند راه‌حل مشكلات، نه مذاكره بلكه ادامه مقاومت است. دولت در راستی‌آزمایی برجام فهمید كه؛ آن غلط بود كه می‌پنداشتند!
محمدكاظم انبارلویی- یک مشت ابله در كاخ سفید و وزارت خزانهداری آمریكا جمع شدهاند، فكر میكنند با تحریم ملت ایران میتوانند به اهداف شوم خود در به اسارت كشیدن یک ملت بزرگ و تحریف یک تاریخ كهن برسند.اگر كفار قریش در تحریم اقتصادی مسلمانان در ابتدای ظهور اسلام و اعلام پیامبری محمد رسول خدا(ص)، آنها را در شعب ابیطالب گرفتار كردند، به اهداف خود میرسیدند، عمال جاهلیت مدرن كه امروز درغرب علیه انقلاب و اسلام گرد هم آمدهاند و توطئه میكنند هم به نتیجه خواهند رسید.

پیامبر اسلام از آن تحریم و تهدید یك فرصت برای غنیسازی جریان مقاومت ساخت كه بعدها نهتنها شبهجزیره عربستان بلكه بخش عظیمی از پنج قاره روی زمین را تسخیر كرد.

رسوایی تحریم ها

ملت ایران در كوره تحریمها آبدیده شدهاند و امواج توطئههای آمریكا بر صخره ملت ایران طی 40 سال گذشته فرود میآید، اما جز شكست و رسوایی چیزی برای آنها به ارمغان نیاورده است.

آمریكاییها نمیتوانند تواناییهای یك ملت بزرگ چون ایران را نادیده بگیرند. دولت و ملت ایران هم نمیتوانند ظرفیتهای عظیمی كه در كشور، خداوند به ودیعت نهاده را نادیده بگیرند. امروز هیچ بهانهای برای نرفتن به سوی پیشرفت و توسعه شنیدنی نیست.

پاسخ قاطع و كوبنده به تجاوزات آمریكا

آمریكاییها فكر میكنند اگر ملت را به ستوه آورند، به اهداف خود میرسند، اما نمیدانند هر قدر فشار میآورند، بر نفرت ملت ایران از سردمداران كاخ سیاه میافزایند و ملت را در مبارزه با دشمنان اسلام، انقلاب وایران مصممتر میكنند. انرژی پایان ناپذیر مقاومت در ایران و منطقه آماده پاسخ قاطع و كوبنده به تجاوزات آمریكا و رژیم صهیونیستی است.

هزاران موشک انبار شده در اعماق زمین و شهرهای موشكی ایران در انتظار یک فرمان است تا این نفرت تاریخی را عملا به متجاوزان نشان دهد. یک مشت ابلهتر از حكام كاخ سفید در رسانههای اهریمنی امپریالیستی نشستهاند، فكر میكنند با تحریف حقایق و راهاندازی جنگ روایتها میتوانند به اراده و مقاومت ملت ایران اثرگذاری كنند.

سواد عظیم رسانهای ملت نشان میدهد كه آمریكاییها دستشان خالی است. 40 سال است با تفنگ بیفشنگ به سوی ملت شلیک میكنند.

مقاومت

دولت و ملت ایران امروز فهمیدهاند راهحل مشكلات، نه مذاكره بلكه ادامه مقاومت است. دولت در راستیآزمایی برجام فهمید كه؛ آن غلط بود كه میپنداشتند!

ملت ایران با اقتصاد درونزا و بروننگر متكی بر سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حال عبور آرام از تحریمها هستند. هیچ ترفندی نمیتواند حقایق امروز ایران را واژگونه نشان دهد و اراده ملت ایران را در عبور از موانع نادیده بگیرد. وقتی آمریكاییها آرامآرام از منطقه بیرون رفتند، این حقایق مكشوفتر خواهد شد.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: