logo
کد خبر: ۳۱۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
محمد کرمی‌راد :
منافقین خودشان را به دلارهای بی‌ارزش استکبار جهانی و غرب فروختند و آرمان‌های اولیه سازمان را برای همیشه تاریخ زیر سؤال بردند و به سازمانی مرده، جاسوس، سرسپرده و مزدور تبدیل شدند.
محمد کرمیراد، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به مناسبت سالروز عملیات مرصاد ضمن بیان مطالبی در خصوص شکلگیری سازمان مجاهدین خلق و خط مشی و افکار التقاطی آنها و اقدامات سبعانهشان در ترورهای متعدد مسئولین و مردم عادی و حمایتهای علنی استکبار جهانی از این تروریستها به خبرنگار هفته نامه شما گفت: پس از انتقال سازمان از اروپا به عراق، این سازمان شکل نظامی بیشتری به خود گرفت و عملیاتهایی مرزی برای خوشرقصی و خوشنامی و کمک به استخبارات رژیم بعثی و صدام انجام داد و پاداشهای سنگینی هم دریافت کرد که اسناد و مدارک آن افشا شد.

عملیات چلچراغ

وی اظهار کرد: بارزترین عملیاتی که سازمان انجام داد در مهران با عنوان چلچراغ بود. آنها بهزعم باطلشان گمان میکردند جمهوری اسلامی ایران پس از هشت سال جنگ فرسایشی توانش گرفته شده است. آنها با برآورد غلط و مطالعه کورکورانه و عدم شناخت ملت عزیز ایران اسلامی تصور میکردند توان نیروهای سپاه، بسیج و ارتش کاسته شده است، به همین دلیل به اربابانشان تضمین دادند چهار پنج روزه به تهران میرسند و جمهوری اسلامی ایران را ساقط خواهند کرد.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: عملیات چلچراغ یا فروغ جاویدان یا مرصاد ابتدا به پشتیبانی ارتش بعث عراق انجام شد و ارتش عراق منافقین را تا اسلامآباد با توپخانه و بمباران از سوی نیروی هوایی خود در جدار مرز و در اختیار قرار دادن تجهیزات و امکانات مدرن به آنها حمایت کرد.

دادن درس عبرتآموزی به منافقین

وی در ادامه افزود: منافقین تویوتاهای ژاپنی دو باکه پر از بنزین داشتند که بتوانند تا تهران پیش بروند، اما غافل از اینکه پیوند مردم عزیز ایران اسلامی با اصل مترقی ولایت فقیه ناگسستنی است، و لذا مردم ایران درس عبرتآموزی را در همان ابتدای کار در اسلامآباد به اینها دادند. سپس یگانها وارد عمل شدند.

کرمیراد خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم تحلیل درست و منطقی داشته باشیم منافقین سازمانی مخوف و کاملاً امنیتی و اطلاعاتی است و با شستشوی مغزی طرفدارانش آنها را دچار غفلت از واقعیتها و حقایق خارج از سازمان میکند. در نتیجه به سوی اضمحلال و قرار گرفتن در مقابل مردم کشورشان پیش میروند.

نمونه مزدوری منافقین

وی مطرح ساخت: در مزدوری منافقین همین بس که وقتی هواپیماهای صدام روی سر مردم ایران موشک میریختند عوامل اطلاعاتی منافقین گرای صحیح را به استخبارات عراق میدادند که آنها دقیقتر بزنند. همچنین این مزدوران در بیمارستانها آمار شهدا و مجروحین را به صدام میدادند.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی اشاره کرد: با اقدامات منافقین سرسپردگی آنها در همراهی با جنایات صدام علیه مردم ایران مشخص است. نهایتاً جمهوری اسلامی ایران توانست در عملیات مرصاد درس بزرگی به این جنایتکاران بدهد.

اخراج از عراق

وی گفت: خوشبختانه در عراق با وضعیتی مواجه هستیم که مجلس و دولت عراق منافقین را از خاک کشورشان بیرون کردند.

کرمیراد در پایان تصریح کرد: منافقین خودشان را به دلارهای بیارزش استکبار جهانی و غرب فروختند و آرمانهای اولیه سازمان را برای همیشه تاریخ زیر سؤال بردند و به سازمانی مرده، جاسوس، سرسپرده و مزدور تبدیل شدند.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: