به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
روایت محمدرضا تهرانی از آخرین دیدار با خانم رهبر
مهندس مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و صنعتکاران با متانت و دانایی و با ارایه راهکارهای بسیار فنی و مناسب پاسخ دادند که باعث حیرت و تعجب حاضرین شد به طوری که آقای صنعتکاران ضمن تجلیل از خانم رهبر گفت: کمتر خانمی را چنین توانمند و مسلط در ورزش دیده‌ام.

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی؛ اینجانب با توجه به مسئولیتم در ورزش کشور، کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی و بخش ورزش نشریه «شما» و نیز مسئولیت در سازمان مردم نهاد ورزش، از دهه هفتاد با زنده یاد خانم دکتر فاطمه رهبر آشنا شدم و بارها تلفنی و حضوراً با ایشان تماس داشته‌ام. ابعاد اعتقادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی و ... شادوران رهبر مورد بررسی و معرفی قرار گرفت، اما تا کنون فعالیت و عملکردشان در ورزش ناشناخته مانده است که بنده خاطرات زیادی از آن دارم که به ذکر آخرین و تازه ترین خاطره آن خواهم پرداخت.

اواسط بهمن ماه سال گذشته بود که ایشان را به عنوان میهمان ویژه و یکی از نامزدهای دوره یازدهم مجلس به جلسه کارگروه ورزش حزب دعوت کردم. در روز و ساعت مقرر آمدند «محمدعلی صنعت کاران» قهرمان جهان و المپیک و همدوره شادروان غلامرضا تختی که مقیم آمریکاست به ایران امده بود، برای دیدار با دوستانش در جلسه حضور داشت، بنده چند دقیقه‌‌ای به معرفی و خدمات ایشان در منصب‌های مختلف کمیسیونهای اصل نود و فرهنگی ادوار گذشته مجلس حزب موتلفه اسلامی، صدا و سیما، کمیته حضرت امام(ره) و ... پرداختم سپس مرحومه خانم رهبر بیش از یک ساعت به سئوالات کارشناسان، متخصصان سرشناس ورزش پیرامون مشکلات فرهنگی، دیپلماسی ضعیف ورزش کشور، اهمیت ورزش کشور، اهمیت مجلس یازدهم، ورزش پایه و بانوان و... نیز به پرسش‌های آقایان یزدانی‌خرم رئیس سابق فدراسیونهای والیبال و کشتی، مهندس مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و صنعتکاران با متانت و دانایی و با ارایه راهکارهای بسیار فنی و مناسب پاسخ دادند که باعث حیرت و تعجب حاضرین شد به طوری که آقای صنعتکاران ضمن تجلیل از خانم رهبر گفت: کمتر خانمی را چنین توانمند و مسلط در ورزش دیده‌ام.

آخرین تماسم چهارم اسفند ماه بود که برای عرض تبریک در انتخابات مجلس به ایشان زنگ زدم، ضمن تشکر، گفت: به یادم هست قولی که برای تخصیص بودجه برای سازمان های مردم نهاد در مجلس یازدهم دادم. انشاءالله اگر عمری باشد تلاش خواهم کرد!

روزهای بعد تلفن هایم بی پاسخ ماند تا این که شنیدیم در بیمارستان دانشوری بستری شده‌اند و ... چند روز بعد با خبر تلخ و اندوهباری که سرشار بود از تأسف و افسوس و دردناک فهمیدم ایشان را از دست داده‌ایم.

روح مطهرش شاد و یادش گرامی

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: