به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
logo
کد خبر: ۳۱۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
مجتبی امانی:
امانی با تأکید بر اینکه فاطمه رهبر تلاش های مجتهدانه ای برای حل مشکلات کشور انجام داد، گفت: وی برای حل مشکلات پیگیری های بسیار زیادی می کرد و در کمیته امداد نیز فعالیت های زیادی برای حل مشکلات مردم کرد و حتی اگر فردی نامه ای برای حل مشکلاتش به وی می داد، به این موضوع بی توجه نبود و آن مشکلات را پیگیری می کرد و اقدامات وی باری به هر جهت نبود و کاملاً برنامه ریزی می کرد.

مجتبی امانی، عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آشنایی بنده با خانم رهبر به بیش از یک دهه باز می گردد، متذکر شد: وی سفر ویژه ای به نیویورک داشت و تأثیرات بسیار زیادی در هیئت پارلمانی ایران از خود به جای گذاشت و می خواستند جنجال هایی علیه وی ایجاد کنند اما آن افراد راه به جایی نبردند و این مسئله نشان دهنده شخصیت موثر و سنجیده خانم رهبر است.

وی ادامه داد: خانم رهبر به جزئیات بسیار توجه می کرد و در سه دوره که در مجلس حضور داشت در زمینه حقوق زنان اقدامات موثری انجام داد و اگر یکی از اصلاح طلبان یک دهم دستاوردهای خانم رهبر را داشتند، الان این جریان آن فرد را به عنوان الگوی جهانی خود مطرح می کردند.

امانی با تأکید بر اینکه فاطمه رهبر تلاش های مجتهدانه ای برای حل مشکلات کشور انجام داد، تصریح کرد: وی برای حل مشکلات پیگیری های بسیار زیادی می کرد و در کمیته امداد نیز فعالیت های زیادی برای حل مشکلات مردم کرد و حتی اگر فردی نامه ای برای حل مشکلاتش به وی می داد، به این موضوع بی توجه نبود و آن مشکلات را پیگیری می کرد و اقدامات وی باری به هر جهت نبود و کاملاً برنامه ریزی می کرد.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تأکید کرد: اگر بخواهیم یک شخصیت متدین، محجبه و متعهد در میان مسئولان خانم را معرفی کنیم قطعاً خانم فاطمه رهبر یکی از اولین کسانی است که در این حیطه می گنجد.


برچسب ها: مجتبی امانی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: