به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
logo
کد خبر: ۳۱۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
حسن لاسجردی:
ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هر دری می‌زند تا موفق به جمع رأی و نظر طرفداران خود شود که ایجاد مشکل برای ایران یکی از راه‌هایی است که در پیش گرفته است.

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه ایران همواره مقابل سیاست‌های زورگویانه آمریکا ایستاده است، گفت: ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هر دری می‌زند تا موفق به جمع رأی و نظر طرفداران خود شود لذا ایجاد مشکل برای ایران را در پیش گرفته است.

حسن لاسجردی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به تلاش‌های رژیم آمریکا برای جلوگیری از لغو تحریم‌های تسلیحاتی ایران بیان داشت: با توجه به اینکه تحریم تسلیحاتی ایران در مهر ماه برچیده می‌شود، آمریکایی‌ها دنبال این هستند که با مجموعه توطئه‌ها، درگیری‌ها و، بحث‌هایی انتخاباتی که برای آن‌ها بسیار هم مهم است این مسیر را سد کنند.

وی با بیان اینکه ایران همواره تلاش کرده در مقابل سیاست‌های زورگویانه و خصمانه آمریکا بایستد، افزود: ترامپ درصدد است در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به عنوان برگ برنده به نفع خود استفاده کند.

کارشناس مسائل بین الملل گفت: ترامپ از زمان انتخاب خود به عنوان رییس جمهور آمریکا همواره از برجام به‌عنوان موافقت نامه‌ای بسیار بسیار بد و موجب ضرر دهی آمریکا نام برده و از آن خارج شد، حال اگر نتواند تحریم‌های تسلیحاتی ایران را تمدید کند، انتقادات زیادی را در جامعه آمریکا باید به جان بخرد.

لاسجردی عوان کرد: ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هر دری می‌زند تا موفق به جمع رأی و نظر طرفداران خود شود که ایجاد مشکل برای ایران یکی از راه‌هایی است که در پیش گرفته است.

برچسب ها: حسن لاسجردی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: