به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
logo
کد خبر: ۳۱۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
ابوالفضل توکلی‌بینا بررسی کرد:
نمایندگان مجلس ابتدا باید به مشکلات اقتصادی مردم و مشکلاتی که جامعه ما گرفتار آنها شده است رسیدگی کنند و نباید گرفتاری‌هایی را که مردم ما با آنها دست به گریبانند نادیده بگیرند.
ابوالفضل توکلی‌بینا، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در باره موضوع اولویت‌های فعلی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به خبرنگار نمانیوز گفت: اولین اولویت مجلس یازدهم مردم است. مردمی که با تمام مصائبی که داشتند یکجا به عده‌ای اصولگرا رأی دادند. نمایندگان مجلس ابتدا باید به مشکلات اقتصادی مردم و مشکلاتی که جامعه ما گرفتار آنها شده است رسیدگی کنند و نباید گرفتاری‌هایی را که مردم ما با آنها دست به گریبانند نادیده بگیرند.

وی افزود: نمایندگان مجلس باید به سمت و سوی آنچه مقام معظم رهبری مطرح کرده‌اند و به سمت ارزش‌ها بروند و به مشکلات مردم رسیدگی کنند، نه اینکه به دنبال سهم‌خواهی و یارگیری باشند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: مجلس یازدهم باید ابتدا مشکلات اقتصادی مردم را بررسی و به آنها رسیدگی کند. نمی‌شود مجلس مشکلات مردم را نادیده بگیرد و دنبال تقسیم کار و سهم‌خواهی و این موضوع باشد که چه کسی رئیس و چه کسی نایب رئیس می‌شود.

وی مطرح کرد: ما در آینده به همین مردم احتیاج داریم. هر روز هم اینها را به میدان می‌کشیم. مردم ما همه جوره با ما همراهی کرده‌اند و اقلاً باید مشکلاتشان را حل کنیم. مردم از ما توقع دارند.

توکلی‌بینا اظهار کرد: انتظار مردم خوب ما این است که نمایندگان مجلس یازدهم اولین کاری که می‌کنند رسیدگی به وضع بد آنها باشد. مردمی که با یک اشاره رهبری برای مواسات و کمک مؤمنانه تلاش کردند.

وی اشاره کرد: در زمینه حل مشکلات اقتصادی مردم مشکل قانون نداریم. اگر دولت روحانی طبق قانون کارها را به مردم واگذار می‌کرد هیچ مشکلی نداشتیم. مردم ما می‌توانند اقتصاد و امور اقتصادی را اداره کنند. وظیفه دولت صرفاً نظارت بر این امر است.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس یازدهم باید گرفتاری‌های مردم را سامان بدهند که این کار از طریق نظارت مجلس بر اجرای قوانین توسط دولت شدنی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: