به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۰۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
سیدمصطفی میرسلیم:
مجلس یازدهم باید بدور از هر حاشیه سازی، از همان روز اول به خدمت بپردازد تا در سال اول اثرات اقداماتش در زندگی مردم محسوس و ملموس باشد.
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی از شورای نگهبان خواست که منطبق بر وظیفۀ نظارت استصوابی همچنان عملکرد منتخبان مجلس را رصد کند و هرجا به این نتیجه رسید که عملکرد بعضی از منتخبان خارج از چارچوب قانونی و خدای نکرده مبتنی بر استفاده از امکانات برای تاثیر گذاری بر ساختار مجلس آینده است، به وظیفه قانونی خویش عمل کند.

وی ادامه داد: در الگوی اسلامی ادارۀ کشور و فقه حکومتی، مدیریت ابزار خدمت صادقانه به مردم و وسیلۀ اجرای دقیق احکام الهی است و الا اشغال جایگاه مدیریت به نیت ریاست ارزشی ندارد.

میرسلیم گفت: به فرمایش امام علی علیه السلام به اندازۀ عطسۀ بز هم نمی ارزد. انقلاب اسلامی به وقوع پیوست تا ارزش های الهی جایگزین ارزش های مادی وابسته به مناصب دنیوی شود و اگر ما شعار مجلس انقلابی می دهیم باید در عمل نیز به آن وفادار باشیم .

وی ادامه داد: مجلس یازدهم باید بدور از هر حاشیه سازی، از همان روز اول به خدمت بپردازد تا در سال اول اثرات اقداماتش در زندگی مردم محسوس و ملموس باشد.

مصطفی میرسلیم با تاکید براینکه منتخبان محترم مردم باید از همین الان به رصد مشکلات موجود در کشور بپردازند، تصریح کرد: آنها باید در تعامل با مجلس فعلی به شناختی هر چه دقیقتر از وضعیت موجود در کشور برسند تا ان شاء الله با دیدی بسیط و شناختی کامل برای خدمت صادقانه پای به مجلس بگذارند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: