به‌روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
logo
کد خبر: ۳۱۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
بیانیه حزب مؤتلفه اسلامی بمناسبت شهادت فرمانده ارشد حزب الله لبنان
شهادت محمدعلی یونس از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان، رژیم صهیونیستی را به مرگ خود نزدیک تر خواهد کرد.

شهادت محمدعلی یونس، رژیم صهیونیستی را به مرگ خود نزدیک تر خواهد کرد

حزب مؤتلفه اسلامی بمناسبت شهادت فرمانده ارشد حزب الله لبنان بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است:

شهادت محمدعلی یونس از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان، رژیم صهیونیستی را به مرگ خود نزدیک تر خواهد کرد.

صهیونیست ها گمان می کنند که با حذف فیزیکی می توانند جبهه مقاومت را تضعیف کنند. درصورتی که شهادت، آنها را جاودانه می سازد و خونی تازه در رگهای رزمندگان مقاومت جاری می کند.

امروز " مقاومت " یک شخص یا گروه نیست که با حذف آنها، برای همیشه محو گردد. " مقاومت " امروز یک تفکر، فرهنگ و گفتمان است که در سراسر دنیا گسترش یافته و با شیوه های مختلف ظاهر می شود.

امروز دنیا با وضعیت فاجعه آمیز مدیریت بحران کرونا توسط دولت های غربی، چهره واقعی حکومت های فاسد غربی را به وضوح مشاهده می کند و رفتارهای قرون وسطایی برخی دولت ها و برخورد تأسف بار آنها با وضعیت رقت انگیز مردم کشورشان، بیانگر باطن پلید مدعیان حقوق بشر می باشد.

رژیم صهیونیستی که این روزها با بحران سیاسی داخلی برای تشکیل دولت مواجه است و از سویی ناتوانی در مدیریت بحران کرونا در سرزمین های اشغالی و از طرفی هم پیروزهای جبهه مقاومت در منطقه و قرار گرفتن در معرض تهدیدهای جدی، سبب شده که دست به اقداماتی چون ترور فرماندهان مقاومت بزند. غافل از اینکه این گونه تحرکات مذبوحانه، شرایط را برای ادامه حیات این رژیم جعلی و متزلزل، دشوارتر خواهد کرد.

حزب مؤتلفه اسلامی شهادت محمدعلی یونس فرمانده سرافراز حزب الله لبنان و جبهه مقاومت را به محضر مبارک حضرت ولی عصر عج، مقام معظم رهبری، سیدحسن نصرالله و حزب الله لبنان تبریک و تسلیت عرض نموده و این اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم می نماید و یقین دارد که راه سرخ این شهید عزیز، توسط همرزمانش در جبهه مقاومت، ادامه خواهد یافت و انتقام سختی در انتظار جنایتکاران اسرائیلی خواهد بود.

حزب مؤتلفه اسلامی

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: