به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
بیانیه‌ای مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی:
فرصت سوزی های بسیاری گره های مشکلات را کورتر کرده است اما دولت می‌تواند در این فرصت باقی مانده با اعتماد به جوانان فضای امید واقعی را در کشور به وجود آورد.

مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی بمناسبت روز جوان بیانیه‌ای صادر کرد

متن بیانیه به شرخ ذیل است:

در تقویم کشور عزیز ایران، روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) در 11 شعبان، روز جوان نامگذاری شده است.

جوانی، آغاز شکفتن است.

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند:" جوانان باید شانه‌های خود را به زیر بار مسئولیت دهند."

و چه خوب جوانان ایران زمین این سخن را در سرمشق خود قرار دادند و در مقابله با ویروس منحوس کرونا بار مسئولیت را پذیرفته و در تمامی عرصه ها، اعم از کادر درمانی کشور و گروه های جهادی همه و همه آستین خود را بالا زده و مشغول به کار شدند و کاری کردند تا تمام جهان با فرهنگ از خودگذشتی و مدیریت و کارآمدی و روحیه ایرانیان آشنا گردند.

قدر دانی و تشکر از این حرکت عظیم جوانان در مقابله با این ویروس کمترین کاریست که می توان نمود.

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی ضمن تبریک به نمایندگان منتخب مجلس شورای اسلامی، خدمت نمایندگان جوان منتخب یاد آوری می شود که:

همانگونه که رهبر عزیزمان در بیانیه گام دوم فرمودند «نگاه انقلابی و روحیهٔ انقلابی و عمل جهادی را به‌کار ببندید و ایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفتهٔ اسلامی بسازید»

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی شرط تحقق گام دوم را اعتماد واقعی و عملی به جوانان می داند.

جوانگرایی پیزدایی نیست اما پیشکسوتان و با تجربه ها باید راه را برای حضور جوانان باز کنند، همچنان که در انتخابات مجلس شورای اسلامی این اتفاق افتاد.

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی یادآور می شود که عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم که به جوانان اعتماد مناسبی نداشت نشان میدهد که بسیاری از مشکلات کشور نه تنها حل نشد بلکه بر آن ها افزوده است.

همچنین فرصت سوزی های بسیاری گره های مشکلات را کورتر کرده است اما دولت می‌تواند در این فرصت باقی مانده با اعتماد به جوانان فضای امید واقعی را در کشور به وجود آورد.

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه امسال مزین شده است به نام «جهش تولید»، محقق شدن این شعار را جز به دست جوانان، مدیران جوان و نمایندگان جوان امکان پذیر نمی‌داند.

ان شاالله جوانان ایران انقلابی، حضرت علی اکبر را سر مشق خود قرار داده و در سال جهش تولید زیر سایه ولایت و با اتکا به دانش، پشتکار و ظرفیت‌های داخلی، اقتدار و عظمت ایران را به جهانیان ثابت نمایند.

مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامي

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: