به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۱۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
ابوالفضل توکلی‌بینا:
دولت از ابتدا به‌گونه‌ای عمل نکرد که کار را به مردم واگذار کند عملکردش را مثبت نمی‌دانم. اگر کار به مردم واگذار شود هیچ نیازی نیست دولت به مردم کمک کند. خود مردم کشور را اداره می‌کنند. کما اینکه الان این مردم هستند که دارند اوضاع را اداره می‌کنند.

ابوالفضل توکلیبینا، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، در خصوص کاهش ضررهای کسبه در شب عید به علت شیوع بیماری کرونا به خبرنگار ما گفت: دولت برای کسبه تسهیلات بانکی در نظر گرفته و قرار است سررسید اقساط تسهیلات بانکی سه ماه به تأخیر بیفتد.

وی افزود: طبق اعلام رئیس کل بانک مرکزی اقساط تسهیلات کسبه و اقساط تسهیلات قرضالحسنه کلیه اشخاص طی ماههای اسفند سال 1398 و فروردین و اردیبهشت سال 1399 بدون وضع هر گونه جریمه یا کارمزد به زمان انتهای اقساط آنها منتقل میشود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: الان در این شرایط کار دیگری نمیشود کرد، چون مملکت خوابیده است و شرایط طوری نیست که پیشنهادی ارائه شود.

وی در خصوص ضوابط مالیاتی اشاره کرد: دولت کار بسیار خوبی کرده و در این باره پیشنهاد داده است که استمهال بدهید و برای آخر بگذارید.

توکلیبینا به تسهیلاتی در خصوص بیمه اشاره و ابراز امیدواری کرد.

وی در خصوص کمکهایی که دولت میتواند بکند گفت: دولت با حوادث سیل و شیوع کرونا امکان و شرایط کمک کردن را ندارد. الان شرایط خوب نیست و دولت باید هزینههای مختلفی را بپردازد. از یک طرف برای سیلزدگان باید خانه بسازد و از طرف دیگر باید هزینههای شیوع بیماری کرونا را بپردازد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: الان راه دیگری نیست که دولت بتواند کمک کند.

وی در خصوص ارزیابی عملکرد دولت بیان کرد: چون دولت از ابتدا بهگونهای عمل نکرد که کار را به مردم واگذار کند عملکردش را مثبت نمیدانم. اگر کار به مردم واگذار شود هیچ نیازی نیست دولت به مردم کمک کند. خود مردم کشور را اداره میکنند. کما اینکه الان این مردم هستند که دارند اوضاع را اداره میکنند.

توکلیبینا اظهار کرد: دولت تلاشش را میکند، اما وقتی کارها را به مردم واگذار کند مردم کشور را اداره میکنند و احتیاجی به دولت ندارند. در این شرایط میتوانند به دولت هم کمک کنند، منتهی دولت از این کار دست برنمیدارد و کار را به مردم نمیسپارد.

وی تأکید کرد: اگر دولت کارها را به مردم واگذار میکرد این مشکلات برای کسبه به وجود نمیآمد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: