به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
دکتر بادامچیان مطرح کرد:
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به نمایندگان منتخب مردم توصیه کرد: درباره بودجه کل کشور از هم اکنون مطالعات را همراه با مشورت با صاحب نظران خبره در امور بودجه شروع کنید تا با بازنگری در بودجه نویسی و تبدیل بودجه تورمی فعلی به بودجه ای شفاف که درآمد و هزینه کشور را متعادل می‌کند، میسر گردد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به نمایندگان منتخب مردم توصیه کرد: درباره بودجه کل کشور از هم اکنون مطالعات را همراه با مشورت با صاحب نظران خبره در امور بودجه شروع کنید تا با بازنگری در بودجه نویسی و تبدیل بودجه تورمی فعلی به بودجه ای شفاف که درآمد و هزینه کشور را متعادل میکند، میسر گردد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درگذشت روحانی عالیقدر آیت الله حبیبی و حجت الاسلام والمسلمین مقدسیان که معاونت حوزه روحانیت مؤتلفه اسلامی را برعهده داشت به جامعه روحانیت ، وعاظ ، مردم ایران و ولی امر مسلمین تسلیت گفت و برای آنها علو درجات و برای خانواده های آنان صبر و اجر مسئلت نمود.

وی با اظهار تأسف از درگذشت مرحوم شیخالاسلام و حجت الاسلام والمسلمین خلفی و مرحوم تویسرکانی، فقدان این عزیزان را به خانوادههای محترمشان تسلیت گفت.

بادامچیان با تقدیر از زحمات و خدمات همه پزشکان و پرستاران و کارکنان مراکز بهداشتی و آنها که در مراسم تجهیز و تدفین فوت شدگان بلیه کرونا خدمات بی سر و صدایی دارند، تقدیر و تشکر و برای آنها سلامت و توفیق بیشتر مسئلت نمود.

وی با اشاره به تلاش های دولت در این زمینه افزود: ضمن تقدیر از کوشش دولت در جلوگیری از شیوع این بیماری و تشکر از تلاش های همه دستگاه ها و سازمان ها، از همه مردم درخواست می کنیم همانطور که تاکنون همراهی کردند، سعی خود را در این زمینه بیشتر کنند و با استعانت از خداوند و توسل به اولیاء الله در ریشه کن شدن این ویروس خطرناک مسئولین را همراهی و کاری جهادی کنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به برخی فرصت طلبان تأکید کرد: مردم سوء استفاده کنندگان در این برهه حساس را به مأموران ذیربط معرفی کننند تا به مجازات برسند زیرا این نوع عناصر، سزاوار هیچ تخفیفی نیستند.

بادامچیان در آستانه نوروز تأکید کرد: مردم در این ایام، همراهی و همیاری و همکاری خود را با کسانی که دچار مشکلات گوناگون این تعطیلی ها به جهت ویروس کرونا شده اند، با رعایت مسائل بهداشتی، گسترش دهند و دولت نیز با تدابیر قابل تقدیری که در این زمینه اعلام کرده، با همکاری ملی و همگانی، این مشکل جهانی را در ایران مهار نماید.

وی همچنین به دولت توصیه کرد: کمکهای ویژهای برای آسیب دیدگان از کسبه و تولیدکنندگان و کسانی که نتوانسته اند کالای خود را بفروشند و تعهدات مالی دارند، در نظر گرفته شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از بانک مرکزی خواست سیاست های مؤثری برای مهار ارز و تأثیرات آن بر مردم، طراحی و اجرا کند.

بادامچیان درباره بودجه 99 تأکید کرد: ضمن تقدیر از رهبری معظم برای باز کردن بنبست بودجه، از نمایندگان مجلس دهم و دولت میخواهیم در تنظیم بودجه 99 در جهت پیشبینی تسهیلات برای مردم اقدام کنند و کار را تمام شده ندانند.

وی به نمایندگان منتخب مردم نیز توصیه کرد: درباره بودجه کل کشور از هم اکنون مطالعات را همراه با مشورت با صاحب نظران خبره در امور بودجه شروع کنید تا با بازنگری در بودجه نویسی و تبدیل بودجه تورمی فعلی به بودجه ای شفاف که درآمد و هزینه کشور را متعادل میکند، میسر گردد.

بادامچیان با اشاره به مسائل هند تأکید کرد: از دولتمردان و فرهیختگان هندوستان می خواهیم احترام و سابقه مطلوب همزیستی افکار و مذاهب مختلف در هند و اعتبار فرهنگ و ملت هند را در احترام به عقاید ادیان، بهویژه مسلمانان درنظر بگیرند و حقوق شهروندی 200 میلیون نفر از مسلمانان هندوستان را پایمال نکنند.

وی خطاب به دولت ترکیه اظهار داشت: در جریان ادلب با ایران و روسیه و سوریه همراهی کنید و خود را از شکست قطعی در این صحنه نجات دهید.

برچسب ها: بادامچیان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: