به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
دکتر بادامچیان:
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب در بیان مواضع هفتگی با اشاره به درگذشت فاطمه رهبر اظهار داشت: این بانوی فرهیخته نمونه ای از زنان زینب گونه ایران اسلامی بود که در دوران عمر پربرکت خود، در سنگرهای مجلس، کمیته امداد امام (ره)، صدا و سیما و حزب مؤتلفه اسلامی خدمات صادقانه و خالصانه ای داشت و با حفظ عفاف و حجاب برتر، الگویی برای بانوان مکتب بزرگ اسلام بود.
وی درگذشت نماینده منتخب مردم و عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه را به محضر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و مردم شهر تهران و منتخبین مجلس یازدهم، بویژه بانوان منتخب و خانواده گرامی این بانو و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی تسلیت گفت.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی همچنین درگذشت روحانی عالیقدر آیت الله حبیبی و حجت الاسلام والمسلمین مقدسیان که معاونت حوزه روحانیت مؤتلفه اسلامی را برعهده داشت به جامعه روحانیت و وعاظ و مردم ایران و ولی امر مسلمین تسلیت گفت و برای آنها علو درجات و برای خانواده های آنان صبر و اجر مسئلت نمود.

وی با اظهار تأسف از درگذشت مرحوم شیخ الاسلام و حجت الاسلام والمسلمین خلفی و مرحوم تویسرکانی، فقدان این عزیزان را به خانواده محترمشان تسلیت گفت.

بادامچیان با تقدیر از زحمات و خدمات همه پزشکان و پرستاران و کارکنان مراکز بهداشتی و آنها که در مراسم تجهیز و تدفین فوت شدگان بلیه کرونا خدمات بی سر و صدایی دارند، تقدیر و تشکر و برای آنها سلامت و توفیق بیشتر مسئلت نمود.

وی با اشاره به تلاش های دولت در این زمینه افزود: ضمن تقدیر از کوشش دولت در جلوگیری از شیوع این بیماری و تشکر از تلاش های همه دستگاه ها و سازمان ها، از همه مردم درخواست می کنیم همانطور که تاکنون همراهی کردند، سعی خود را در این زمینه بیشتر کنند و با استعانت از خداوند و توسل به اولیاء الله در ریشه کن شدن این ویروس خطرناک مسئولین را همراهی و کاری جهادی کنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به برخی فرصت طلبان تأکید کرد: مردم سوء استفاده کنندگان در این برهه حساس را به مأموران ذیربط معرفی کننند تا به مجازات برسند زیرا این نوع عناصر، سزاوار هیچ تخفیفی نیستند.

بادامچیان در آستانه نوروز تأکید کرد: مردم در این ایام، همراهی و همیاری و همکاری خود را با کسانی که دچار مشکلات گوناگون این تعطیلی ها به جهت ویروس کرونا شده اند، با رعایت مسائل بهداشتی، گسترش دهند و دولت نیز با تدابیر قابل تقدیری که در این زمینه اعلام کرده، با همکاری ملی و همگانی، این مشکل جهانی را در ایران مهار نماید.

وی همچنین به دولت توصیه کرد: کمک های ویژه‌ای برای آسیب دیدگان از کسبه و تولیدکنندگان و کسانی که نتوانسته اند کالای خود را بفروشند و تعهدات مالی دارند، در نظر گرفته شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از بانک مرکزی خواست سیاست های مؤثری برای مهار ارز و تأثیرات آن بر مردم، طراحی و اجرا کند.

بادامچیان درباره بودجه 99 تأکید کرد: ضمن تقدیر از رهبری معظم برای باز کردن بن بست بودجه، از نمایندگان مجلس دهم و دولت می خواهیم در تنظیم بودجه 99 در جهت پیش بینی تسهیلات برای مردم اقدام کنند و کار را تمام شده ندانند.

وی به نمایندگان منتخب مردم نیز توصیه کرد: درباره بودجه کل کشور از هم اکنون مطالعات را همراه با مشورت با صاحب نظران خبره در امور بودجه شروع کنید تا با بازنگری در بودجه نویسی و تبدیل بودجه تورمی فعلی به بودجه ای شفاف که درآمد و هزینه کشور را متعادل کند، میسر گردد.

بادامچیان با اشاره به مسائل هند تأکید کرد: از دولتمردان و فرهیختگان هندوستان می خواهیم احترام و سابقه مطلوب همزیستی افکار و مذاهب مختلف در هند و اعتبار فرهنگ و ملت هند را در احترام به عقاید ادیان، بویژه مسلمانان درنظر بگیرند و حقوق شهروندی 200 میلیون نفر از مسلمانان هندوستان را پایمال نکنند.

وی خطاب به دولت ترکیه اظهار داشت: در جریان ادلب با ایران و روسیه و سوریه همراهی کنید و خود را از شکست قطعی در این صحنه نجات دهید.

بادامچیان در پایان با تبریک پیروزی های ملت یمن، میلاد مسعود امیر مؤمنان ع را به ولی امر مسلمین و همه عاشقان مولا علی (ع) تبریک گفت و از خداوند متعال برای همه جهانیان شادی و سعادت را پس از رنج های سال 98 مسئلت کرد.

برچسب ها: بادامچیان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: