به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
پیام تسلیت حزب موتلفه اسلامي در پی درگذشت خانم رهبر:
اين بانوي وارسته كه سه دوره نمايندگي مجالس شوراي اسلامي را در گذشته همراه معاونت كميته امداد امام خميني (ره) و خدمت درصداوسيما با عفاف و حجاب برتر را در كارنامه خود دارد. نمونه اي از زنان فاطمی و زینبی، ایران اسلامی است.


حزب موتلفه اسلامي در پي گذشت مرحومه سركار خانم فاطمه رهبر عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي بيانيه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

انالله و انا اليه راجعون

به گزارش روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي و منتخب مردم تهران در مجلس يازدهم كه عمر پُر بركت خودش را در خط ولايت، و پاسداري از ارزشهاي اسلامي و خدمت به ملت و محرومان و نظام مقدس اسلامي گذراند. به اطلاع عموم مي رساند اين بانوي وارسته كه سه دوره نمايندگي مجالس شوراي اسلامي را در گذشته همراه معاونت كميته امداد امام خميني (ره) و خدمت درصداوسيما با عفاف و حجاب برتر را در كارنامه خود دارد. نمونه اي از زنان فاطمی و زینبی، ایران اسلامی است.

حزب موتلفه اسلامی این ضایعه را به محضر ولی امر مسلمین، ملت بزرگ ایران به ویژه مردم تهران و جامعه بانوان و اعضای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور تسلیت گفته برای او علودرجات و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارد و اطمینان دارد که راه این بانوی مجاهد و فداکار را همراهان او ادامه خواهند داد.

همچنین مراسم تدفین پیکر مرحومه خانم فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی روز یکشنبه18/12/98 ساعت 10 صبح در قطعه21 بهشت زهرا(س) برگزار میگردد.

حزب موتلفه اسلامی

برچسب ها: فاطمه رهبر ، تسلیت
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: