به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
سیدمصطفی میرسلیم:
سیدمصطفی میرسلیم با بیان اینکه دولت باید به طور قاطع با احتکارکنندگان برخورد کرده و به دستگاه قضائی تحویلشان دهد؛ ادامه داد: کوچکترین رحم به آن زالوصفتان ظلم فاحش است در حق مردم شریف است.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت باید به طور قاطع با احتکارکنندگان برخورد کرده و به دستگاه قضائی تحویلشان دهد.

سیدمصطفی میرسلیم منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به احتکار لوازم بهداشتی توسط عده ای سودجو و سبب عدم دسترسی مردم به تجهیزات بهداشتی ، اظهار داشت: کسانی که در این شرایط مبادرت به احتکار و بی انصافی می کنند بویی از بشریت نبرده اند و زالوصفتانی اند که از عطوفت نظام مقدس ما سوء استفاده کرده اند.

وی با بیان اینکه دولت باید به طور قاطع با احتکارکنندگان برخورد کرده و به دستگاه قضائی تحویلشان دهد؛ ادامه داد: کوچکترین رحم به آن زالوصفتان ظلم فاحش است در حق مردم شریف است.

میرسلیم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دولت باید چه اقداماتی برای پیشگیری از اینگونه احتکارها انجام دهد، اظهار کرد: دولت باید به کمک اتحادیۀ اصناف که اعضای با وجدانی دارند این مجرمان را سریعا شناسایی و تسلیم قانون کند و در این راه کوچکترین اهمالی روا ندارد. پناه بر خدا از چنان شیطان هایی درلباس انسان!

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: