به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
پیشتازی رای قالیباف ومیر سلیم، عنایت واعتماد مردم به گفتمان و رقابتی که این دونفر باروحانی داشتند، بوی صداقت وعزم خدمت می داد

نصر عزیزی -مردم درآغاز گام دوم، در انتخابات مجلس یازدهم برای یاری دین خدا یک نه بزرگ دیگر به آمریکاوجبهه استکبار گفتند. یک آری بزرگ به مقتدایشان امام خامنه ای گفتند، یک نه بزرگ به جریان اصلاحات واعتدال ومرعوب شده گان غرب گفتند، یک نه بزرگ به روحانی وهمفکرانش گفتند، یک نه بزرگ به مجلس دهم گفتند.

این انتخابات مهمتر از فهرست وحدت، رای به وحدت فهرست بود، ترتیب ، ترکیب ،تعداد ، فاصله ، تجمیع و پراکندگی ، تک روی ، خیالپردازی، خود شیفتگی ، منیت ،پول محوری وسایر مقوله های رای، بسیار، بسیار، معنی دار بود و درس جامعه شناسی برای کرسی های دانشگاهی ،مراکز علمی ،تحلیل مردم شناسی فرهنگی ،مبانی اعتقادی وسبک افکار عمومی این ملت است که باید به آن پرداخت واین یک راز از رازهای نهفته ماندگاری وبالندگی انقلاب اسلامی دراوج دشمنی ها ومحدودیتها می باشد.

درتهران پیشتازی رای قالیباف ومیر سلیم، عنایت واعتماد مردم به گفتمان و رقابتی که این دونفر باروحانی داشتند، بوی صداقت وعزم خدمت می داد ولی رقیب آنها به کجا رفت. نکته مهم اجماع واتفاق ودلسوزی جریان ائتلاف نیروهای انقلاب، با همه اشکالات سازوکاری، صادقانه و با نیت خدمتگزاری ومیدان دادن به جوانان، اثر بسیار مثبت داشت، اگر چه گاهی ساز ناکوک وحدت شکن بر می آمد ولی بادرایت دلسوزان، عاقبت بخیری وحدت را رقم زد و امکان بهره برداری از نعمت فرصت وحدت وتاثیر بر مشارکت را نیز فراهم کرد اصل دستاورد وحدت نسبت به برخی حاشیه ها مهمتر بود. نهایت آنکه انتظارات بسیار و واپس ماندن در بعضی حوزه ها بدلیل نا کارآمدیها،قصور ها وتقصیرها وبروز برخی آسیبها وانحرافات، و بی عدالتیها ورخنه برخی نفوذیها در دوره اخیر زیاد بود. مجلس انقلابی باید کمربندها راسفت، عزم را جزم، توکل به خدا رامضاعف، برنامه های کلان را بازبینی، ارزیابی ها را سامان، اولویت هارا تشخیص، حاشیه سازیها را حذف، توطئه هارا بازبینی، نفوذیها را شناسایی، نامحرمان را پاکسازی، تبعیض هارا حذف، فقر وبی عدالتی را ریشه کن، اقتصاد را سامان، اعتماد و امید را باز آفرینی، صاحبنظران را مشورت، جوانان را میدان، نیت را خالص، خدمت را بی منت و رهبری را اطاعت نمایندودردوره کوتاه حد اکثر یکساله امید واعتماد و رضایت را به ملت باز گردانند و گزارش آنرا تقدیم نمایند.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: