به‌روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
سید علی یزدی‌خواه مطرح کرد:
در کلیه جلساتی که بنده در آن حاضر بودم لازم است که برای ما جریان انقلاب اسلامی و به وحدت رساندن همه گرایش‌های موجود در جبهه نیروهای انقلاب مد نظر بوده است، ولو اینکه هیچ‌کدام از کاندیداهای ما در لیست نهایی قرار نمی‌گرفتند. این به معنای جلوه‌ای از ایثار، همراهی و همدلی با جریانات اصیل انقلاب اسلامی است
نماینده منتخب مجلس یازدهم شورای اسلامی: انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نمایش قدرت و «نه» بزرگ به تفکر مذاکره، رابطه و ادامه تماس با استکبار جهانی بود. انتخابات اخیر این نکته را به نمایش گذاشت که راه‌حل مشکلات کشور در عرصه‌های تولید، اقتصاد، معیشت و امثالهم صرفاً داخل کشور است و مشکلات مملکت قابل حل هستند.

مزایای همکاری حزب مؤتلفه اسلامی با شورای ائتلاف را بیان بفرمایید.

هم‌افزایی و کمک مؤثر در حصول وحدت و نهایی شدن لیست نیروهای انقلاب از مزایای همکاری حزب مؤتلفه اسلامی با شورای ائتلاف بود. حزب مؤتلفه اسلامی به عنوان نفر اولیه و پیشگام در شورای ائتلاف از زمان شروع به کار شورا جزو عناصر اصلی و مؤثر شتاب‌دهنده به این وحدت بوده است. تصریح بر این نکته در کلیه جلساتی که بنده در آن حاضر بودم لازم است که برای ما جریان انقلاب اسلامی و به وحدت رساندن همه گرایش‌های موجود در جبهه نیروهای انقلاب مد نظر بوده است، ولو اینکه هیچ‌کدام از کاندیداهای ما در لیست نهایی قرار نمی‌گرفتند. این به معنای جلوه‌ای از ایثار، همراهی و همدلی با جریانات اصیل انقلاب اسلامی است.

انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نشان داد مردم مخالف موافقین مذاکره با آمریکا هستند. نظر شما در این باره چیست؟

کاملاً واضح و روشن است که این انتخابات نمایش قدرت و «نه» بزرگ به تفکر مذاکره، رابطه و ادامه تماس با استکبار جهانی بود. انتخابات اخیر این نکته را به نمایش گذاشت که راه‌حل مشکلات کشور در عرصه‌های تولید، اقتصاد، معیشت و امثالهم صرفاً داخل کشور است و مشکلات مملکت از درون قابل حل هستند.

در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید.

با سپاسگزاری از همه زحماتی که دبیرکل محترم و اعضای شورای مرکزی و عزیزان حزب مؤتلفه اسلامی در جریان این انتخابات کشیدند، به عنوان سرباز کوچک ولایت و خادم این ملت و عضو مؤتلفه اسلامی از همه حمایت‌ها، تلاش‌ها و زحمات عزیزان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: