به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
دکتر بادامچیان عنوان کرد:
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم در این انتخابات کار عظیمی انجام دادند و اولین کار این بود که به گام دوم انقلاب که رهنمود رهبری معظم است لبیک گفتند
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: باتوفیق خداوندی و به برکت جهاد و شهادت رادمردانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی و همت ملت بزرگ و کاربلد ایران، با رهبری ولی امر مسلمین امام خامنه ای، انتخابات مجلس یازدهم، جشن ملی بسیار مهمی در برهه حساس فعلی شد.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: خدا را سپاس می‌گوییم و برای سلامت و عزت روزافزون رهبر معظم دعا می کنیم و به همه آنها که در این انتخابات حضور یافتند، درود می فرستیم. از آنانی که در تدارک وحدت و پیدایش این جشن پرشکوه کوشیدند، تقدیر و تشکر داریم. از دبیران حزب مؤتلفه اسلامی و همه ارزشگرایانی که در استان ها و حوزه های انتخابی شهرستان ها خدمات ارزنده ای را به گام دوم انقلاب اسلامی تقدیم نمودند و از همه تشکل های اصولگرا که به نشاط انتخاباتی خدمت کردند تقدیر نموده از آنها تشکر می کنیم.

وی خطاب به نمایندگان منتخب مجلس یازدهم افزود: ضمن تبریک موفقیت و انتخاب آنها، امیدواریم همچون شهید سردار سلیمانی در خط ولایت و پیشرفت کشور و آسایش و رفاه عادلانه ملت، خدمات صادقانه ای در سنگر خانه ملت تقدیم کنند.

بادامچیان درباره نامزدهای حزب گفت: از نامزدهای حزب که توسط اعضای محترم معرفی و 27 نفر آنان در تهران نهایی شدند ولی باتوجه به استراتژی حزب در ایجاد وحدت و ائتلاف، به فهرست نهایی وحدت احترام گذاشتند و از هرگونه گلایه و اعتراض خودداری کردند، تقدیر ویژه داریم. همچنین از فعالیت گسترده اعضا و طرفداران حزب در سراسر کشور نیز همین تقدیر ویژه را داریم و امیدواریم که دعای شهدای بزرگوار و یاران صالح مؤتلفه بدرقه آنان باشد.

وی ادامه داد: مردم در این انتخابات دو کار عظیم انجام دادند و اولین کار این بود که به گام دوم انقلاب که رهنمود رهبری معظم است لبیک گفتند، اظهار داشت: دومین کار عظیم این بود که به ترامپ جنایتکار و قانون‌شکن که قاتل شهید سلیمانی و شهیدمهندس و همراهان آنهاست، پیام دادند که ملت ایران راه سلیمانی‌ها و بهشتی‌ها را ادامه خواهد داد.

بادامچیان تأکید کرد: نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست‌ها و منافقین و دشمنان اسلام و ایران با این رأی سرنوشت ساز ملت ایران نقش برآب شد. انتخابات در کمال آرامش و امنیت برگزار گردید و رقابت گرچه بسیار سنگین بود و در تهران حدود 1400 نفر در رقابت انتخاباتی حضور یافتند، اما خط اصیل انقلاب و خواست مردم به موفقیت رسید.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با تأکید بر تأثیرات شگرف پیامدهای این انتخابات در منطقه و جهان و در روابط بین الملل اظهار داشت: نتیجه انتخابات 2 اسفند اسلام‌گرایان را در جهان امیدوارتر و مزدوران آمریکا را مأیوس‌تر نمود.

بادامچیان در رابطه با FATF گفت: آنچه دولت‌های سلطه گر به کشورها دیکته و اجبار می کنند، قطعا به نفع ملت‌ها نیست و استقلال و آزادی، اجازه نمی‌دهد سلطه‌گری ولو به صورت FATF و در ظاهر با عناوین ارزشی پذیرفته شود.

وی با تأیید نظر رییس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه تصمیم اجلاس FATF تأثیری در روابط و معاملات ما نخواهد داشت افزود: این یک واقعیت مسلم است و ملت ما با اقتصاد مقاومتی این ترفندهای استعماری را به شکست قطعی می رساند.

وی با اشاره به تحولات منطقه گفت: پیروزی‌های سوریه و آزادسازی بخش های مهمی از خاک این کشور، اجبار آمریکایی ها در خروج بخشی از نیروهای متجاوزش از افغانستان، پیروزی های ارتش و ملت مقاوم یمن، تشکیل دولت های عراق و لبنان و شکست توطئه های صهیونیستی و آمریکایی در منطقه بیانگر پیروزی جبهه بیداری ملت ها و مقاومت در منطقه است و آمریکا چاره ای جز اینکه بساط خود را از منطقه برچیده و به کشورش بگریزد ندارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در تحلیل چشم انداز مجلس آینده اظهار داشت: ترکیب مجلس آینده متفاوت با مجلس دهم است. نمایندگان مجلس یازدهم ان شاءالله با تدبیر و دقت و کار دلسوزانه و صادقانه به حل مشکلات جاری کشور به ویژه در اقتصاد اقدام می کنند. آنها تا هفتم خرداد 99 فرصت دارند با مطالعه درباره قوانین و مقررات جاری و اشکالات در امور کشور و توجه به خواسته‌های به حق ملت، برنامه های آینده را طراحی کنند. آنان می توانند از مشورت و نظرات حزب مؤتلفه اسلامی بهره بگیرند.

وی تأکید کرد: نمایندگان منتخب از هم اکنون نظارت خود را بر دولت و سیاست های صحیح و خطای دولت می توانند شروع کنند تا با ورود به مجلس، بتوانند با سرعت، سیاست های صحیح را با مجریان کارآمد و قوی و با دولت و وزراء به نتیجه برسانند.

بادامچیان در پایان گفت: طبق قانون، مجلس فعلی تا آخرین ساعت مقرر خدمت در مجلس دهم رسمیت دارد و می تواند در این مدت زمینه مناسب را برای مجلس گام دوم فراهم سازد و امانت ملت را به امانتداران مجلس یازدهم به بهترین شکل تحویل دهد. بویژه درباره بودجه سال 99 که باتوجه به مسائل جاری و تحولات در روابط خارجی باید شکل مطلوب را به خود بگیرد.

وی از مردم خواست که با پایان انتخابات، نظارت مردمی بر منتخبان خود و یاری آنها را به طور جدی پیگیری کنند.

برچسب ها: بادامچیان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: