به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
علا میرمحمدصادقی عنوان کرد:
حزب مؤتلفه اسلامی تشکلی ولایی است و پایه‌گذار و مشوق تشکیلش حضرت امام بودند به نظرم تشکل‌های دیگر این ویژگی را ندارند
علا میرمحمدصادقی، عضو هیات موسس حزب مؤتلفه اسلامی، در خصوص مزیت‌های نامزد حزبی در مقایسه با نامزد غیر حزبی به خبرنگار ما گفت: نامزدهای حزبی مشروط به اینکه آن حزب ولایی باشد و حزبی باشد که مصلحت جامعه و انقلاب را بیشتر از مصلحت شخصی بداند بر نامزدهای غیر حزبی ارجحیت دارند.

وی تأکید کرد: نامزدهای حزبی حتماً باید از حزب و برنامه‌های آن پیروی کنند و از اظهار نظرهای شخصی و یا مطرح کردن مطالبی که فکر می‌کنند مصلحت هست بپرهیزند، چون مزیتشان در مقایسه با نامزدهای غیر حزبی در این است که اگر موفق شدند وارد مجلس شوند مسائلی را دنبال کنند که جمع و اعضای حزب آنها را تأیید می‌کند. نامزد حزبی حتماً از کار شخصی خودداری کند.

عضو هیات موسس حزب مؤتلفه اسلامی در خصوص کمک پشتوانه حزبی به نامزد حزبی خاطرنشان کرد: اولین کمک حزب به نامزد حزبی این است که به اعضایش می‌گوید به آن نامزد رأی بدهند و اعضا را موظف می‌کند برای آن نامزد تبلیغ کنند.

وی افزود: حزب رأی‌دهندگان را در مورد خط و خطوط حزب و نامزد حزبی روشن می‌کند و همه را تشویق به رأی دادن می‌کند.

میرمحمدصادقی مطرح کرد: ممکن است بعضی حزب‌ها امکانات تبلیغی و نشریات داشته باشند که آنها را در اختیار نامزد حزبی قرار می‌دهند.

وی ویژگی برجسته نامزدهای حزب مؤتلفه اسلامی را ولایی بودن آنها دانست و توضیح داد: چون حزب مؤتلفه اسلامی تشکلی ولایی است و پایه‌گذار و مشوق تشکیلش حضرت امام بودند به نظرم تشکل‌های دیگر این ویژگی را ندارند. لذا کسانی که نامزد حزب مؤتلفه اسلامی برای مجلس شورای اسلامی می‌شوند باید به این نکته توجه کنند که وظیفه سنگین و خاص پیروی از ولی امر مسلمین و ولایت امر را دارند، به‌علاوه اینکه پس از ورود به مجلس حتماً کاری که در مجلس انجام می‌دهند کار دسته‌جمعی همراه با سایر همفکران و معتقدین به ولایت فقیه باشد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: