به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
محمدکاظم انبارلویی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما نیت خوانی نمی‌کنیم که برخی با هزینه‌های میلیاردی برای انتخابات مجلس در پیِ چه امری هستنداما باید این را بگذاریم به عهده مردمی که پای صندوق رای می‌آیند؛ زیرا قطعا داوری آنها منفی خواهد بود.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما نیت خوانی نمی‌کنیم که برخی با هزینه‌های میلیاردی برای انتخابات مجلس در پیِ چه امری هستند.

محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به هزینه‌های گزاف تبلیغاتی برخی از کاندیدای مجلس شورای اسلامی گفت: فکرمی‌کنم که در قانون هم پیش بینی شده که اگر هزینه های غیر متعارف در تبلیغات انتخاباتی صورت بگیرد، هم در تایید صلاحیت ها و هم در تایید اعتبار نامه نمایندگان موثر است.

او ادامه داد: نامزدهایی که امروز در معرض رای هستند باید بدانند که این هزینه ها محاسبه خواهد شد و اگر این هزینه غیر متعارف باشد، جایی وجود دارد که مورد رسیدگی و پیگیری باشند.

انبارلویی درباره برخورد مردم با این موضوع افزود: به هرحال مردم درک این را دارند و در ارزیابی عملکرد و صلاحیت آنها یکی از فاکتورهای مهم همین موضوع هزینه‌های غیر متعارف است.

فعال اصولگرا خاطرنشان کرد: البته ما نیت خوانی نمی‌کنیم که این افراد با هزینه‌های میلیاردی در پی چه امری هستند، اما باید این را بگذاریم به عهده مردمی که پای صندوق رای می‌آیند؛ زیرا قطعا داوری آنها منفی خواهد بود.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: