به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
لاله افتخاری:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت:اگر فهرست های انتخاباتی خیلی نزدیک به هم و مشترک باشند به مشارکت گسترده مردم کمک می‌کند و هم‌صدایی وهم‌گرایی را تقویت می‌کند. در مقابل اگر لیست‌های کاملا پراکنده ارائه دهند، در مشارکت مردم خللی ایجاد نمی‌کند اما در انتخاب اصلح تاثیرگذار خواهد بود.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران می‌دانند راه‌حل مشکلات و تامین آینده در پشت کردن به صندوق رأی نیست.

«لاله افتخاری»، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصولگرا، در رابطه با سطح مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: همچنان که مردم در تشییع پیکر شهید سلیمانی و یارانش و در نمازجمعه تهران حضور گسترده‌ای داشتند، به نظر می‌رسد مصمم‌تر پای صندوق رأی خواهند آمد چراکه می‌بینند، انقلاب آنقدر سربلند، موفق و پیروز بوده که آمریکا این هزینه را به خودش تحمیل می‌کند و برای به شهادت رساندن چند نفر، مستقیم وارد عرصه می‌شود.

این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه «آمریکا که دستش همیشه پنهان بود در این قضیه آشکار شد» تصریح کرد: از طرف دیگر بعد از چندین دهه ایران به آمریکا حمله موشکی می‌کند، که همه این موارد نشان‌ دهنده اقتدار ایران است.

افتخاری با تاکید بر اینکه «در انتخابات آتی مردم مشارکت خوبی خواهند داشت» اظهار کرد: ملت ایران می‌دانند راه‌حل مشکلات و تامین آینده در پشت کردن به صندوق رأی نیست و همچنان که رهبری فرمودند با آمدن مردم به پای صندوق و انتخاب اصلح، گره از مشکلات باز می‌شود. منظور از انتخاب اصلح افرادی است که ضمن تخصص، سابقه و هم تعهد، بتوانند گره از مشکلات بگشایند و آینده را بسازند.

این فعال سیاسی اصولگرا در خصوص چند صدایی شدن برخی جریان‌ها خاطرنشان کرد: اگر فهرست های انتخاباتی خیلی نزدیک به هم و مشترک باشند به مشارکت گسترده مردم کمک می‌کند و هم‌صدایی وهم‌گرایی را تقویت می‌کند. در مقابل اگر لیست‌های کاملا پراکنده ارائه دهند، در مشارکت مردم خللی ایجاد نمی‌کند اما در انتخاب اصلح تاثیرگذار خواهد بود.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: