logo
کد خبر: ۳۰۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
سیدمصطفی میرسلیم مطرح کرد:
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی با وجود سرمای هوا بسیار گرم و امیدبخش است و این نشان می‌دهد که مردم بعد از ۴۱ سال هم‌چنان پای دستاوردهای انقلابشان و آرمان‌های امام راحل ایستاده‌اند و از هر جناح و گروهی هم که باشند، وحدت و یکپارچگی ملی را حفظ خواهند کرد.
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انتخابات مظهر استقلال کشور است و فارغ از مشکلات و ضعف‌هایی که در کشور وجود دارد مردم در حماسه دوم شرکت می‌کنند.

سید مصطفی میرسلیم با حضور در جمع راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی با وجود سرمای هوا بسیار گرم و امیدبخش است و این نشان می‌دهد که مردم بعد از ۴۱ سال هم‌چنان پای دستاوردهای انقلابشان و آرمان‌های امام راحل ایستاده‌اند و از هر جناح و گروهی هم که باشند، وحدت و یکپارچگی ملی را حفظ خواهند کرد.

وی درباره حضور حماسی مردم در انتخابات دوم اسفند ماه گفت: انتخابات مظهر استقلال کشور است و فارغ از مشکلات و ضعف‌هایی که در کشور وجود دارد و یا کدام و گروه و جناح سیاسی انتخاب خواهد، باید در انتخابات حضور حداکثری داشت؛ چون حضور حداکثری مهمترین مقوله است که باید مدنظر گرفته شود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید همه کاندیداها و جناح‌ها در چهارچوب قانون رفتار کنند و آن کسی که خارج از قانون اقدامی انجام دهد، اعتقادی به این نظام ندارد.

برچسب ها: میرسلیم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: