logo
کد خبر: ۳۰۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
فهرست ۶۰ نفره پایداری آیا واقعاً شایسته ترین و اصلح برای مجلس یازدهم است؟ این مورد سوال جدی است که پایداری آیا معتقد است که بر اساس شاخص ها اقدام کرده و افراد را انتخاب کرده است؟
محمد حاجی- حزب پایداری بالاخره لیست جداگانه ای را منتشر کرد. پایداری از آغاز در شورای ائتلاف نیامد. حزب پایداری با ۲۵ نفر مشترک بین فهرست ۹۰ نفره، فهرست خود را مطرح کرده است.

با توجه به اینکه اگر بخواهند این حزب در فهرست ائتلاف قرار گیرند باید در فهرست های دیگر نباشند ، اکنون مشخص نیست که ائتلاف این ۲۵ نفر را اخراج میکند یا بالاخره به تفاهم با پایداری می رسند یا اینکه ۲۵ نفر،خودشان از پایداری می خواهند که آنها را در فهرست خودش نگذارد.

چند سوال پیش می آید که فهرست ۶۰ نفره پایداری آیا واقعاً شایسته ترین و اصلح برای مجلس یازدهم است؟ این مورد سوال جدی است که پایداری آیا معتقد است که بر اساس شاخص ها اقدام کرده و افراد را انتخاب کرده است؟ فقط این افراد دارای شاخص های پایداری هستند؟ حزب پایداری می تواند بگوید که در بین نامزدهای مجلس،افضل و اصلح از این افراد معرفی شده نیست؟ پس چرا آنها را معرفی نکرده است؟ آیا این فهرست که باید ۳۰ نفر را پایداری ها بدهند برای مجلس یازدهم می تواند خواسته های ملت و رهبر را اجرا کنند؟

آیا این فهرست، پایداری را در معرض گروهی عمل کردن قرار نمی دهد؟

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: