به‌روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
ابوالفضل توکلی‌بینا:
ما وارد چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی شده‌ایم. مردم خودشان را موظف به حفظ انقلاب اسلامی می‌دانند. حتی شرایط سخت اقتصادی مردم را محدود نمی‌کند و مردم در هر شرایطی که پیش می‌آید به میدان می‌آیند و پای انقلاب هستند. مردم در این 42 سال امتحانشان را پس داده‌اند.
ابوالفضل توکلیبینا در خصوص حضور اصولگرایان با یک لیست و ضرورت شرکت در انتخابات گفت: با شرایط خاص کشور ضرورت دارد همه اصولگراها در انتخابات با یک لیست و یک صف به میدان بیایند. حوادثی که در این دوره به وجود آمده است نشان میدهد اگر مردم ما مراقبت نکنند و خودشان را در انتخابات سهیم ندانند بدانند کسی که رأی ندهد صلاحیت ندارد خودش را سهیم در کشور بداند. بنابراین شرایطی که در این دوره پیش آمده است ایجاب می‌‌کند اصولگراها در یک صف محکم به میدان بیایند.

وی افزود: ما وارد چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی شدهایم. مردم خودشان را موظف به حفظ انقلاب اسلامی میدانند. حتی شرایط سخت اقتصادی مردم را محدود نمیکند و مردم در هر شرایطی که پیش میآید به میدان میآیند و پای انقلاب هستند. مردم در این 42 سال امتحانشان را پس دادهاند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان اظهار کرد: اصولگرایان شبانهروز دارند تلاش میکنند که با یک صف و یک لیست به میدان بیایند. اگر با لیستهای متعدد وارد صحنه انتخابات شوند و این کار انجام شود کار بسیار زشتی خواهد بود. کشورمان در شرایطی است که اصولگرایان باید با یک لیست و وحدت خوب به میدان بیایند.

وی در ادامه گفت: آقایانی که خارج از این لیست به خاطر منیتشان میخواهند در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند و خودشان را نشان بدهند تعداد زیادی نیستند، ولی همانها در مجموع به آرا لطمه میزنند. تلاش بر این است که این کار انجام نشود. توکلیبینا در پایان خاطرنشان ساخت: اصولگرایان باید وحدت داشته باشند و بدانند اصلاحات کشور به دست همین اصولگرایان است و این اصولگرایان هستند که میتوانند به میدان بیایند و مشکلات کشور را حل کنند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: