به‌روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
حسین انواری
اگر نمایندگان خود را درست انتخاب کنند به آن اهدافی که داریم نزدیک‌تر خواهیم بود. یعنی اگر می‌خواهیم مجلس سلامتی داشته باشیم در گرو انتخاب مردم است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: بیشتر عقلانیت، سلامت و صحت کار نمایندگان با آگاهی از شرایط زمانی مطرح است.

حسین انواری، عضو حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با پارسینه درباره آرایش سیاسی مجلس یازدهم بیان کرد: مجلس آینده از یک عقلانیت مضاعف برخوردار خواهد بود. یعنی قطعا از مجلس موجود فراتر خواهد رفت و به عقلانیت مجلس افزوده خواهد شد.

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه با بیان اینکه آنچنان به طبقه‌بندی اصلاح‌طلب و اصولگرا اعتقاد ندارم، این‌ها اعتباری هستند، گفت: ما اگر مبانی ارزشی خود را قبول داشته باشیم، تحت‌تاثیر حرکات مسموم کننده قرار نگیریم، قصدمان خدمت باشد، دچار فساد نشویم، به قانون اساسی اعتقاد و همه اصول و ارزش‌ها را قبول داشته باشیم و به مردم خدمت کنیم، از هر گروهی می‌خواهد باشیم. بیشتر عقلانیت، سلامت و صحت کار نمایندگان با آگاهی از شرایط زمانی مطرح است.

انواری با تاکید بر اینکه مردم ما عاقل هستند و از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شوند، افزود: اگر نمایندگان خود را درست انتخاب کنند به آن اهدافی که داریم نزدیک‌تر خواهیم بود. یعنی اگر می‌خواهیم مجلس سلامتی داشته باشیم در گرو انتخاب مردم است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: