به‌روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
مشکل جریان اصلاح طلب این است که در هر موردی طرف کشورهای خارجی را می گیرند چرا که می پندارند اگر برجام نباشد یا fatf و پالرمو و 2030 را امضا نکنیم همه چیز تمام می شود
محمدباقر اسداللهی- لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور در روزنامه ی همشهری توصیه کرده است که مجمع تشخیص مصلحت لایحه fatf را بپذیرد! و گفته که در صورت نپذیرفتن fatf همه کشورها در مقابل ما قرار می گیرند و بهتر آن است که 200 کشور را مقابل خودمان قرار ندهیم و تعامل کنیم.

مشکل خانم جنیدی و جریان اصلاح طلب این است که در هر موردی طرف کشورهای خارجی را می گیرند چرا که می پندارند اگر برجام نباشد یا fatf و پالرمو و 2030 را امضا نکنیم همه چیز تمام می شود و ما حتما ناچاریم برنامه های غربی را برای کشورمان بپذیریم... در ذهن ایشان و جریان مطبوعشان آمریکا و دنیای استعماری قدرتی است که از آن باید ترسید.

البته یک دیدگاه دیگر هم وجود دارد که عده ای معتقدند باید در برابر طرح های جهانی ایستاد و هیچ کدام را قبول نکرد

در واقع بینش درست بینش شهید بهشتی و خط امامت و ولایت است که با تدبیر طرح های استعماری را تبدیل به فرصت کنیم ضعف در برابر غرب استکباری نداشته باشم و بدانیم که خدای عالمیان حامی ماست و آمریکا خدای جهان نیستو نیازی به نرمش و سازش به غیر خدا، و به ویژه دنیای سلطه گر غرب نیست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: