به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۶
به منظور ایجاد انسجام انتخاباتی و تشکیلاتی برگزار شد:
به گزارش روزنامه الکترونیکی شما ؛با هدف حضور پرشور حزب موتلفه اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور،معاونت سازماندهی و آموزش اقدام به برگزاری اجلاس منطقه ای کرد که برای اولین بار به صورت همزمان در 5 منطقه کشور (31 استان را شامل می شود) ، به صورت یک شکل برگزار کرد. این اجلاس به میزبانی استانهای مازندران، اردبیل، همدان، خراسان رضوی و فارس برگزار شد.

در اجلاس هر منطقه دبیرکل جناب آقای دکتر بادامچیان پیامی به صورت تلفنی در حول 3 محور مخابره کرد این پیام به این شرح است:

1_سازماندهی و گسترش حزب خدا محور موتلفه اسلامی

2_تدبیر برای اداره مطلوب منطقه و کشور از نظر یک حزب اللهی

3_حضور گسترده در توده های مردم

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه بیان کرد: این اجلاس یک نقطه قوت برای حزب موتلفه اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی می باشد و به یاری خداوند حزب موتلفه هر روز قدرتمند و محبوب تر می شود.

در این اجلاس برای هر منطقه با نظر و رای دبیران ،یک مسئول دورهای انتخاب گردید.

در بخش انتخابات :

اخبار و تحلیل شرایط منطقه مطرح و گزارش آخرین وضعیت انتخاباتی استانها و شورای ائتلاف در کلیه حوزه های انتخاباتی و نحوه حضور حزب در آن مورد بررسی قرار گرفت.همچنین برنامه های مورد نیاز هر منطقه در مجلس یازدهم مشخص گردید که برای انتخاب شایسته نمایندگان لازم است مورد توجه مردم شریف قرار گیرد.

در بخش تشکیلات:

محورهای مهمی از جمله فرآیند عضویت و عضوگیری،طرح حمایت از اعضاء و فعالیت گسترده و هدفمند در فضای مجازی و دیگر مسائل روز تشکیلاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان اجلاس نیز دبیران استانها با نماینده محترم ولی فقیه در استان های میزبان دیدار کرده و گزارشی از اقدامات انتخاباتی و تشکیلاتی حزب به ایشان تقدیم و رهنمود های لازم در این خصوص دریافت نمودند.

دبیرکل با بررسی صورتجلسات و مطالب مطروحه در هر 5 منطقه دستور داد اجلاس ها به صورت منظم برگزار شود و با پیگیری محورهای اصلی، نتیجه مطلوب از این نشست ها حاصل شود. انشاءالله


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: