به‌روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۷۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
مهربانی، نکته سنجی در امور،حب اهل بیت علیهم السلام و خستگی ناپذیری از بارزترین ویژگی های پدر عزیزم بود.
زهرا حبیبی- مهربانی، نکته سنجی در امور،حب اهل بیت علیهم السلام و خستگی ناپذیری از بارزترین ویژگی های پدر عزیزم بود. نیمه شبی از عمرم را به یاد ندارم مگر با صدای نمازهای نیمه شب ایشان که تا ساعتی بعد از نماز صبح ادامه پیدا می کرد. تشویق در تمامی مراحل تحصیل بخصوص راهنمایی های ایشان در دوران نوجوانی در خصوص شکوفایی ذوق نویسندگی بهترین عامل ورود من به عرصه فرهنگ و ادب و در ادامه نوشتارهای منظم نثری بود که با تحصیل در رشته ی تحصیلی پدر عزیز مسیری جدی به خود گرفت. هیچگاه اولین متن ادبی کودکانه ام را فراموش نمی کنم که پس از بازگشت طولانی ایشان در همراهی با کانون حج جانبازان سرافراز به میهن، با دیدن آن دست مرا بوسیدند و سال ها در صفحه ی اول تقویمشان نگه داری می کردند.

در انجام کارهای روزانه با زمانبندی دقیق و پرهیز از هر گونه اسراف در وقت و عمر، ساعت هایمان را با ایشان تنظیم می کردیم. تقید ایشان- به نماز اول وقت از مهمترین ویژگی های ایشان بود. در کمک به محرومین همیشه پیشتاز بودند و خود در خصوص احوال ایشان سوال می کردند.
حب اهل بیت و عشق به این بزرگواران عاملی بود که هرماه روضه ماهیانه برگزار می کردند و زیباترین صحنه ای که برای ایشان رقم خورد، تسلیم کردن جان به حضرت حق، پس از روضه حضرت زهرا(س) و گفتن نام رسول اکرم(ص) در آخرین کلام عمر با برکتشان بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: