به‌روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
مرحوم حبیبی در طول عمر گهربار و در مسئولیت‌های متعددی که بر عهده داشت همیشه منشاء آثار خیر برای انقلاب و نظام اسلامی بود و همواره خودش را متعهد به اصول انقلاب و وفادار نسبت به مقام معظم رهبری می دانست.
رحیم جهانی- حبیبی حبیب دلها بود و برای همیشه محبوب دل ها خواهد ماند. اکنون در آستانه اولین سالگرد یار صدیق انقلاب و امام و رهبری حاج محمد نبی حبیبی دبیر کل متین و دوست داشتنی حزب موتلفه اسلامی قرار گرفته ایم. شخصیت والا مقامی که حضرت آقا از ایشان به عنوان یکی از فعالان صدیق عرصه های سیاسی و اجتماعی انقلاب یاد کردند و از نظر و دیدگاه مراجع عظام خدمات او به جامعه اسلامی و انقلاب ستودنی بود سیاستمدار متین و با تقوا و انقلابی بود که در جهت پیشبرد اهداف نظام امام و رهبری تلاش صادقانه داشت.

مرحوم محمدنبی حبیبی در رابطه با مسائل نظام و انقلاب همیشه از مواضع شجاعانه با حکایت از پایبندی عمیق ایشان به گفتمان انقلاب برخوردار بود و سراسر عمرش را در پاکی و اخلاص سپری نمود. عمر شریف خویش را در راه دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس نظام و رهبری سپری کرد. وی در زمره مبارزین و از ارادتمندان به نظام و امام و رهبری بود و در کارها، مسائل و امورات حزبی و سیاسی، متعهد، از خود گذشته و بسیار سخت کوش بود. یکی از اولویت های ایشان همراه بودن همیشگی با روحانیت و مراجع عظام بود و در همه امورات سیاسی و دینی و اجتماعی و فرهنگی نظر آنها را ارجح می دانست.

نگاه به جوانگرایی و نیروسازی

مرحوم حبیبی در طول عمر گهربار و در مسئولیت‌های متعددی که بر عهده داشت همیشه منشاء آثار خیر برای انقلاب و نظام اسلامی بود و همواره خودش را متعهد به اصول انقلاب و وفادار نسبت به مقام معظم رهبری می دانست.

در رابطه با نیرو سازی و جوان گرایی در حزب موتلفه اسلامی تاکید بسیاری می نمود. در اجلاس ها و مجموعه های حزب بارها فرمود "به نظر من اگر حزبی نیرو سازی نکند مرگ خویش را با دست خود امضا کرده است" و به پیشرفت و توسعه و اعتلای حزب موتلفه اسلامی در تمامی زمینه ها تاکید داشت و تلاش ها و زحمات بسیاری را در این زمینه متحمل گردید و به عنوان پیشکسوت این حزب انقلابی و ولایی عضویت در حزب موتلفه اسلامی را مدال افتخاری در کارنامه زندگی پاک و ساده خود تلقی می‌کرد.

حال وظیفه ماست که دنباله رو افکار و اندیشه های پاک و مقدس دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی مرحوم مغفور حاج محمد نبی حبیبی باشیم.

روحش شاد و راهش برقرار باد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: