به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
سردار شهید قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه یک مدیر جهادگر در راه خدا بود و خیال خام دشمنان درباره حذف او بسیار پوچ.
گایینی پور- در نظام مدیریت جهادی، احکام دین اسلام به عنوان راهبردی برای حیات و شاخصی برای سنجش زندگی مطلوب در نظر گرفته شده و اساس این نوع مدیریت بر تاکید بر ارزش های معنوی و اخلاقی ، اسلامی و انسانی بنا شده است.

مدیریت جهادی با دین محوری، ایثار، مردم گرایی ، ولایت محوري، خودباوری ، و تکلیف مداری گره خورده و در جایگاه نخست ، در جهت تعالی و رشد انسانها گام برمی دارد.

سردار شهید قاسم سلیمانی با این سبک الگوی مديريت جهادی ، نتیجه انقلاب اسلامی را رقم می زند که به عنوان نمونه برجسته ای از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام راحل ( ره) به مقام فرماندهی در جبهه های جنگ و بعد به فرماندهی سپاه قدس دست می یابد و بر سر عهدی که با خدای خود بسته است صادقانه می ایستد و بهترین پاداش 40 سال مجاهدت و مقاومت و در خور اخلاص خود، که شهادت است را از آن خود می کند.

سرداری که با همت عالی و تحرک جهادی و با خلوص نیت ، و بدون دخالت دادن انگیزه های مادی و دنیوی، در جهت مسئوليت پذیری به نیت خدمت به مصالح کشور گام برداشت و به جایی رسید که محبوب دلها و منجی چند کشور شد .

دلیرمردی که برای نجات مسلمین مرز نشناخت و با نیت خالص در جهت خدمت رسانی به جامعه و برادران دینی خود گام برداشت و با اراده و عزم راسخ ملی در جهت تحقق آرمانهای انقلاب ، امام و رهبری نقش آفرینی کرد.

فرمانده ای که جهان را لرزاند و داعش را سرنگون کرد .راه اربعین و کربلا را برای عاشقان حسینی امن و زندگی سوری ها را سر و سامان داد....

سرداری که حتی با شهادتش هم به اسلام خدمت کرد و سبب اتحاد بیش از پیش همه مسلمانان علیه آمریکای جنایتکار و اسراییل شد.

سردار شهید قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه یک مدیر جهادگر در راه خدا بود و خیال خام دشمنان درباره حذف او بسیار پوچ.

این مرد جهاد و شهادت ، حاصل نظام و حاکمیت کشوری است که مردم با او یکصدا شدند تا به امریکای جهانخوار " نه " بگویند و در تصمیم گیری مسائل داخلي و خارجی ، دخالت های استکبار جهانی و تربیت یافتگان غرب را محکوم کنند.

ملت ایران باید با هوشمندی و با بصیرت، در انتخابات پیش رو سردار گونه ، در جهت بهبود اوضاع جامعه و نابودی دشمنان اسلام ، حضور پیدا کنند و به دشمن نظام و ولایت ثابت کنند که مصمم تر از قبل راه این شهدا را ادامه خواهند داد.

ایران اسلامی به برکت خون پاک این شهدا پابرجا و در اوج اقتدار و صلابت به پیش خواهد رفت و حضور پرشور مردم در تشییع پیکر پاک این شهدا نشان داد که ملت شهید پرور تا چه اندازه پیشگام حضور در صحنه های ولایتمداری هستتد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: