به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
باید از فعالین سیاسی اصلاح طلب سوال شود که تا کی و چه زمانی خواهان مذاکره و رفع تنش ها در منطقه از طریق به اصطلاح مذاکره هستند، آیا معنی انتقام سختی که رهبر عزیز انقلاب فرمودند تنها واکنش موثر سیاسی و حقوقی است و یا راهکار دیگری نیز وجود دارد؟

فرید شهاب- اقدام سبوعانه آمریکایی ها در به شهادت رساندن فرمانده دل های مردم ایران، فرمانده آرامش بخش و ضد تروریسم در منطقه و دوستدار ملت های مسلمان جهان حاوی پیامی جدید از سوی شقی ترین مردم جهان بود، با نگاهی به تاریخ گذشته و اقدامات سران و دولتمردان آمریکا در قبال کشور ایران درخواهیم یافت هیچ گاه آمریکا و ایادی مزدورش خیرخواه مردم و کشورهای مسلمان نبوده و نخواهند بود، از کودتای 28 مرداد گرفته تا پاره کردن قرارداد برجام، از تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی گرفته تا به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی همه اینها نشاندهنده آغازی بر یک پایان است، آغاز زوال دولت آمریکا و اسرائیل غاصب در منطقه و پایان زورمداری و گردنکشی آنها و انحطاط رژیم اشغالگر قدس است.

بیانیه اخیر جمعی از فعالان اصلاح طلب در واکنش به اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی حاوی چندین نکته قابل تأمل برای همه مردم انقلابی و جهادی ایران عزیز است، در این بیانیه به نحوی راه انتقام خون پاک شهید سلیمانی، واکنش‌ موثر سیاسی و حقوقی علیه جنگ‌افروزی کاخ سفید درخواست شده است؟ همچنین مسؤلان کشورمان را به پرهیز از افتادن در دامی که جنگ‌سالاران امریکایی و اسرائیلی برای ایجاد اختلال در روند طبیعی تحولات در ایران و گسترش بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه و فروش سلاح بیشتر پهن کرده‌اند، دعوت نموده اند؟ لیکن لازم است از این فعالین سیاسی اصلاح طلب سوال شود که تا کی و چه زمانی خواهان مذاکره و رفع تنش ها در منطقه از طریق به اصطلاح مذاکره هستند، آیا معنی انتقام سختی که رهبر عزیز انقلاب فرمودند تنها واکنش موثر سیاسی و حقوقی است و یا راهکار دیگری نیز وجود دارد؟

لازم است به ایشان متذکر شد تا زمانی که سربازان آمریکایی و پایگاههای نظامی دولت آمریکا در منطقه وجود داشته باشد مردم کشورهای مسلمان روی آرامش و صلح را نخواهند چشید و امنیت از دست رفته بوجود نخواهد آمد، چرا راههای پوسیده قدیمی و شکست خورده را تکرار می کنید؟ آیا از هیمنه آمریکا ترسیده اید و یا به دنبال بی اثرکردن روحیه انقلابی و جهادی مردم ایران در قبال اقدام وحیقانه رییس جمهور آمریکا هستید؟ بیایید و برای یکبار هم که شده تکلیف خود را با مردم و ملت شریف ایران روشن کنید و آنچه در دلهایتان می گذرد را بصورت شفاف و روشن با مردم ایران در میان بگذارید؟

دوران بزن در رویی تمام شده است و مطمئناً مسئولین و دست اندرکاران و تصمیم گیرندگان کشور ایران با شجاعت تمام و تدابیر لازم در راستای منفعت مردم و کشورمان اقدام خواهند نمود و انتقامی سخت را در برابر شهادت این سردار رشید و خون به ناحق ریخته وی خواهند گرفت. والعاقبت للمتقین.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: