به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
محمد کرمی راد:
محمد کرمی راد گفت: امروز همه اعم از دوست و دشمن به رشادت ها و شهامت سردار شجاع سپاه اسلام حاج قاسم به عنوان سرداری خستگی ناپذیر اذعان دارند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: خون مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث شد تا هیمنه دنیای استکبار فرو ریخته و به استیصال کامل برسد و زمینه نابودی کاملش را رقم زند.

محمد کرمی راد در مراسم بزرگداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در سنندج اظهار داشت: امروز همه اعم از دوست و دشمن به رشادت ها و شهامت سردار شجاع سپاه اسلام حاج قاسم به عنوان سرداری خستگی ناپذیر اذعان دارند.

عضو سابق شورای فرماندهی سپاه قدس با بیان اینکه شهدا زنده اند، به جوانان توصیه کرد الگوی خود را این شهدای گرانقدر قرار دهند و اضافه کرد: دنیا تا سال‌های سال از این شهادت و رشادت تحلیل ها خواهد داشت.

کرمی راد با بیان اینکه امروز صف آرایی جبهه مقاومت در برابر آمریکا بیش از هر زمان دیگری مشهود است، یادآور شد: برخی افراد سست عنصر با افکار لیبرالی می‌خواهند تا کدخدای جهان را قدرتمند نشان دهند در حالیکه استکبار حتی نتوانست از دست پرورده خود داعش، که وعده نیل تا فرات را در سر می پروراند، حمایت کند.

وی به خدمات سردار سلیمانی در طول سال‌های دفاع مقدس به ویژه در کردستان اشاره کرد و گفت: در زمان حمله داعش به عراق هم این سردار دلاور اقلیم کردستان را در زمانی که هیچکس به آنان کمک نکرد، از لوث داعش پاک کرد تا مرزهای کشورمان با این منطقه هم در امان باشد.

وی از منش سردار شهید سلیمانی به عنوان یک فرهنگ غنی نام برد و یادآور شد: سردار دل‌ها بودن بازی با کلمات نیست بلکه واقعیتی است که همه دنیا را عزادار خود کرد لذا همه اقشار جامعه و مسوولین ما در قوای سه گانه و دیگر نهادها باید فرهنگ اصیل انقلاب (ایثار و شهادت) را ترویج کنند.

برچسب ها: محمد کرمی راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: