به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
سردار ما سر را داد اما ذره‌ای از خاک میهن، غیرت و ناموسش را نداد و با شرافت رفت و با استقبال میلیونی به میهن برگشت تا نشان دهد، مرگ سرنوشت مختوم همه انسان‌ها است چه خوب این سرنوشت ختم به شهادت شود.
احمدعلی مقدم- اسمش قاسم بود، هم نام شهید دشت نینوا و جسمش نیز قاسم شد و در سحرگاه روز 13 دی ماه 98، لباس خاکی تن را درآورد ردای زیبای شهادت که برازنده قامتش بود را پوشید و آسمانی شد، نصیب سردار، شهادت شد و منعم از فضل الهی و بر سرخوان نعم بهشتی میهمان شدن و برای تروریست‌های آمریکایی نیز آتش افروخته کینه و خشم ملت‌های آزادی‌خواه منطقه به جای ماند که یقیناً دامن آنان را خواهد گرفت و شمارش معکوس سقوط خود و فرزند نامشروعش(رژیم صهیونیستی) را آغاز کردند.

اگر نبود سردار اکنون غرب آسیا، چراگاه جندالشیطان یعنی داعشیان و سلفیان شده بود و زیر چکمه‌های غارت نیروهای آمریکایی نه تنها از ثروت خدادادی آن چیزی باقی نمی‌ماند، بلکه عزت و شرف مردم منطقه به افسانه‌ها‌ می‌پیوست.

او به شهادت نرسید، بلکه شهادت او را دریافت، شهادت در به در دنبال سردار بود تا او را در آغوش گیرد، اما او همیشه یک قدم جلوتر بود، هر کجا که اشارات ولی امر و مقتدایش به همان نقطه نشانه‌ می‌رفت ردپای سردار را‌ می‌دیدید، از جبهه‌های جنوب و غرب و مبارزه با اشرار و قاچاقیان مواد مخدر و برهم زنندگان امنیت مردم در ایران گرفته تا لبنان، سوریه، عراق و خلاصه هر جایی از شرق تا غرب عالم که صدای مسلمانی به تظلم‌خواهی بلند‌ می‌شد و جبهه مقاومت نیاز به حضور سربازی جان بر کف داشت، حاجی به همراه یارانش حضور داشت.

در مورد سردار دل‌ها صحبت‌ می‌کنم هم او که نه تنها در منطقه نفوذ داشت، جغرافیای نفوذ خود را در دل‌های مردم منطقه نیز گسترش داد و حوزه نفوذ خود را از ابوکمال تا قائمیه گسترانید به شکلی که اکنون آزادسازی قدس

روزهای جالبی در پیش است، روزهایی که نوید فتح را نه تنها برای ایران بلکه برای جهان اسلام به همراه خواهد داشت، قطعاً انتقام ما تنها در مسیر عصبیّت، از رئیس‌جمهور مفلوک آمریکا نیست، بلکه تحقق وعده فتح و پیروزی حق بر باطل است.

در دسترس‌تر شده است، هم او که به گفته سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه با 70 نفر نیرو مقابل داعش ایستاد و آن‌ها را به عقب راند.

جهان کنونی را باید به دو دوره قبل از شهادت سردار و بعد از شهادت وی تقسیم‌بندی کرد، زیرا اتفاقاتی در راه است که جغرافیای سیاسی و منطقه‌ای را به هم‌ می‌زند و معادلات قدرت جدیدی در منطقه شکل‌ می‌گیرد و آن مشتمل بر قدرت یافتن ملت‌های به استضعاف کشیده و ستم‌دیده خواهد بود. به اذن و قوه الهی و با تغییر مسیر تاریخ دیگر شاهد حکم فرمایی قانون جنگل بر روابط انسانی نخواهیم بود که هر که بامش بیشتر برفش نیز فزون‌تر باشد.

توهم نژادپرستی ترامپ کار دستش داد. بارها رسانه‌های دنیا سلیمانی را قوی‌ترین دشمن آمریکا اعلام کرده بودند و بر اساس همین توهم، تحمل قدعلم کردن انسانی به زعم او از نژاد پایین‌تر در برابر منافع آمریکا برایش سخت بود از این رو ترور کرد تا بگوید ما برتریم(البته در زورگویی و گردن‌کشی، دغل‌کاری و...)

اما زهی خیال باطل! ترامپ هرگز فکر‌ نمی‌کرد که با این کار چندین هدیه بزرگ به ما داد، سردار را به آرزوی دیرینه‌اش یعنی شهادت رساند، فریاد رسای حق‌خواهی و مظلومیت ما را در جهان طنین‌انداز کرد، ورق را به نفع ما برگرداند، ختم گرداب مذاکره که شیفتگان غرب از آن در کشور دم‌ می‌زدند را اعلام کرد، برای ایرانیان وحدت، انسجام ملی و همدلی ایجاد کرد و سرمایه اجتماعی‌ مان را که بر سر آشوب‌های آبان ماه ترک برداشته بود، ترمیم کرد تا یک صدا فریاد بزنیم «#ما_همه_سلیمانی_هستیم...»

در آستانه عزاداری سیده نساءالعالمین حضرت زهرا(س) و فاطمیه، سرباز وطن درستی مسیری که‌ می‌پیمود را با خون امضا کرد و سند حقانیتش با حضور میلیونی مردم و همه اقشار جامعه در مراسم تشییع او در اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان به امضاء رسید.

پاشنه آشیل نظام غرب مرگ است، واقعه هولناکی که خبر از سرانجامش ندارند و همیّت آنان گریز از آن است، اما برای ملتی که شهادت افتخار است و برای آن پیام تبریک‌ می‌دهند، چه باک از شهادت! ترامپ احمق! سلیمانی را به فوز عظیم رساند و خود روانه قعر جهنم شد و با اسفل السافلین محشور!

شهادت هنر مردان خدا است و آخرین هنرنمایی از این دست را در شهادت سردار دیدیم و حتی اگر به فرموده امام راحلمان(ره) ما را بکشید، ملت ما بیدارتر‌ می‌شود. پس چرا بگریم، نه هرگز دشمن اشک ما را نخواهد دید، برای هدیه به این گران قیمتی که پیشگاه حق اعطاء کردیم و خداوند نیز بر ما منت نهاد و پذیرفت، چه جای شیونی! دشمن آرزوی گریستن ما را به گور خواهد برد.‌ نمی‌گرییم اما موقع سربریدن حیوان به رسم مسلمانیمان بسم الله خواهیم گفت، حیف که آن موقع ترامپ زنده نیست تا خود بسمل دادن ما را بشنود!

درست است که خوی حیوانیت ترامپ، سلیمانی را که مصداق مالک اشتر زمان و امیر لشگر علی(ع) بود از ما گرفت اما به قول پوتین، رئیس‌جمهور روسیه شیعیان بر ظلم، پایمال شدن حقشان و غصب اموالشان صبر‌ می‌کنند اما خط قرمزشان مقدساتشان است و در این صورت لاشه‌هایتان خوراک حیوانات درنده‌ می‌شود و قاسم جزو مقدسات ما بود او 40 سال امنیت را برای ایران به ارمغان آورده بود.

ترامپ چه هدیه‌ای به شهید ما دادی، زیارت دوره‌ای که شهید از سوریه شروع کرد، به کاظمین، کربلا و نجف رفت، در خاک مدفن شهدای دفاع مقدس پا گذاشت و سپس به پابوس امام رضا(ع) به مشهد رفت و سپس به دیدار مقتدایش مقام معظم رهبری شتافت و بعد به زیارت حضرت معصومه(س) نائل شد و در آخر در کنار همرزمانش در هشت سال دفاع مقدس آرام‌ گرفت و در جای جای ایران بارها بر پیکر مقدسش نماز خوانده شد!

سردار ما سر را داد اما ذره‌ای از خاک میهن، غیرت و ناموسش را نداد و با شرافت رفت و با استقبال میلیونی به میهن برگشت تا نشان دهد، مرگ سرنوشت مختوم همه انسان‌ها است چه خوب این سرنوشت ختم به شهادت شود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش آمریکا خبر واسطه‌گری 16 کشور دنیا را برای اینکه انتقام ایران محدود و متناسب باشد را تأیید کرده است، اما چه باک که این محدوده مورد نظر ما‌ می‌تواند کل نقاطی که آمریکا از آن منتفع‌ می‌شود را در برگیرد، از کشورهای مستعمره‌اش، تا پایگاه‌های نظامی، انبار تجهیزات و... و حتی‌ می‌تواند گوش مالی فرزند نامشروعش اسرائیل نیز شامل محدوده انتقام ایران قرار گیرد هر چند که هنوز از ضرب شست سیلی اول ما در موشک باران پایگاه عین الأسد تلو تلو می‌خورد.

ای سردار دل‌ها! عافیت‌طلبی برازنده تو نبود و مرگ در بستر ظلم به حق تو بود، منتظر باش که این آهنگ برای تو نواخته شود که قاسم نبودی ببینی قدس آزاد گشته و...که به اذعان سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی قاسم سلیمانیِ شهید، خطرتاک‌تر از قاسم سلیمانیِ زنده است.

برچسب ها: احمدعلی مقدم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: