به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
اسدالله بادامچیان :
شهادت یک انعام الهی است و ما مطمئن هستیم شهادت سردار سلیمانی یک نقطه عطف در مبارزات ملت های مسلمان با استکبار جهانی است و آثار وجودی خود را به زودی در جمع آزادی‌خواهان جهان به ویژه در غرب آسیا نشان خواهد داد
اسدالله بادامچیان در برنامه «ماه ایستاده ایم» رادیو فرهنگ درباره شهادت حاج قاسم گفت: شهید سلیمانی پیش از آنکه یک نابغه نظامی باشد فردی پرورش یافته در فرهنگ شهادت بود .

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در برنامه «ما ایستاده ایم» رادیو فرهنگ گفت: آنچه شهید قاسم سلیمانی را اینگونه محبوب دلها می کند نبوغ نظامی وی و ژنرال بزرگ بودن وی نیست چرا که اگر این بود در تاریخ ژنرال های نظامی بزرگی بودند که هیچکدام همچون شهدایی مثل سردار صیاد شیرازی و حاج قاسم سلیمانی محبوب نبودندآنچه مهم است فرهنگ خاصی است که در آن پرورش یافته وبه ان متهعهد هستند و آن فرهنگ شهادت است.

بادامچیان تاکید کرد: شهادت بدون ولایت و امامت نمی شود و این ارتباط صمیمانه و ولایتمداری از اهمیت زیادی برخوردار است شهید فرهنگ ویژه ای را نشر می دهد به فرموده خداوند در قرآن مجید شهادت یک انتخاب نیست بلکه خداوند در برابر اقدامات خالصانه آنها شهادت را انعام می دهد .

وی ادامه داد: شهادت یک انعام الهی است و ما مطمئن هستیم شهادت سردار سلیمانی یک نقطه عطف در مبارزات ملت های مسلمان با استکبار جهانی است و آثار وجودی خود را به زودی در جمع آزادی‌خواهان جهان به ویژه در غرب آسیا نشان خواهد داد

بادامچیان گفت: در فرهنگ شهادت انسان پایانش با فناشدن نیست بلکه با جاودانگی همراه است پس انسان هایی که در مسیر شهادت قرار می گیرند وآکاهانه شهادت را انتخاب می کنند روح شهادت در رفتار و اندیشه آنان جاری می شود و سبک زندگیر آنها تغییر می کند .

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: آنهایی که خدایی نیستند و با فرهنگ شهادت آشنا نیستند و به قول سید مقاومت لبیک یا حسین را درک نمی کنند .

وی گفت : غیر از اینکه شهادت یک فرهنگ است شهید با شهادتش یک فرهنگ ایجاد می کند که فرهنگی چند بعدی است و در توده مردم تحول ایجاد می کند .

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: