به‌روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
پیام حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت فرماده سپاه قدس:
حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی به‌مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: سردار رشید اسلام و ایران پس از 40 سال مجاهدت اجر مجاهدت‌های خود را با شهادت خونین از خداوند گرفت.

حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی به‌مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: سردار رشید اسلام و ایران پس از 40 سال مجاهدت اجر مجاهدت‌های خود را با شهادت خونین از خداوند گرفت.

حزب مؤتلفه اسلامی در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد که متن آن را در ادامه می‌خوانید.

انالله و انا الیه راجعون

سردار رشید اسلام و ایران پس از 40 سال مجاهدت برای سرافرازی ملت ایران اجر مجاهدت های خود را با شهادت خونین از خداوند تبارک و تعالی گرفت.

او از نخستین روزهای دفاع مقدس راهی جبهه ها شد و در شمال و جنوب عرصه های نبرد قهرمانه به دنبال شهادت می گشت.

رشادت های او در عملیات های والفجر8، کربلای4 و5 زبانزد فرماندهان دلیر دفاع مقدس است. لشگر 41 ثارالله جزء لشگرهای خط شکن نبردهای بزرگ و حماسه ساز رزمندگان اسلام بود.

پایان جنگ برای او آغاز جدید برای ادامه نبرد با استکبار جهانی و بویژه آمریکا بود، لذا از سوی مقام معظم رهبری به سمت فرماندهی نیروی قدس سپاه منصوب شد از آن زمان وی عمق استراتژیک جمهوری اسلامی و اقتدار ایران اسلامی را به سواحل مدیترانه و تنگه باب المندب برد و جریان پلید حکومت داعش را در عراق و سوریه با تدبیر نابود کرد. دست پُر قدرت ملت ایران از آستین حزب الله لبنان، حماس و جهاد فلسطین، حشد الشعبی عراق و انصار الله یمن بارها بر سینه ابر قدرتها توسط وی کوبیده شد.

همه این هنرنمایی رزمی با عزم و اراده پولادین مرد بزرگ تاریخ سردار سپهبد قاسم سلیمانی در بامداد13 دی ماه به هنگامی که وی شهد شیرین شهادت را در پیوستن به سرداران شهید اسلام و ایران نائل شد.

حزب موتلفه اسلامی شهادت غرور آفرین سردار شهید قاسم سلیمانی را به ملت ایران و ملت های به پا خواسته منطقه و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و تمام رزمندگان صف مقدم مقابله با استکبار جهانی تبریک و تسلیت می گوید.

حزب موتلفه اسلانی همچنین شهادت ابومهدی مهندس از فرماندهان دلاور حشد الشعبی را به مرجعیت عالی و ملت دوست و برادر عراق تبریک و تسلیت عرض می نماید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: