به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۶۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
فاطمه رهبر :
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ضمن اشاره به عملکرد نامناسب مجلس دهم و نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم گفت: بدنه جامعه متوجه شده که شعار دولت روحانی هرچند امید و تدبیر است اما نا امیدی و بی تدبیری بود و با بی اهمیت بودن به مسائل مهم کشور به مسائل حاشیه ای پرداختند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ضمن اشاره به عملکرد نامناسب مجلس دهم و نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم گفت: بدنه جامعه متوجه شده که شعار دولت روحانی هرچند امید و تدبیر است اما نا امیدی و بی تدبیری بود و با بی اهمیت بودن به مسائل مهم کشور به مسائل حاشیه ای پرداختند.

فاطمه رهبر، عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی درمورد نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی به «رسالت»گفت: برنامه های اصولگرایان از ماه های گذشته طی جلساتی متعدد در جریان بوده وهرچه به انتخابات مجلس نزدیک تر می شویم برنامه ها قوی تر و گفت و گوهانیز بیشتر می شود. شورای وحدت اصولگرایان مدت هاست شکل گرفته و با قوتی بیشتراز گذشته پیش می رود.

فرافکنی اصلاح طلبان

وی با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان افزود:اصلاح طلبان باتوجه به عملکرد بد گذشته خود برای ایجاد وحدت تلاش می کنند و متاسفانه دولت روحانی با شعار تدبیر و امید رای خود را از مردم گرفت و نماینده های دوره دهم مجلس نیز از دولت حمایت کردند و فعالیت های چشم گیری را برای رای آوری این دولت داشتند اما نتوانستند طی چند سال اخیر نیازهای مردم و جامعه را پاسخ دهند حتی برنامه هاییرا اجرا کردند که معیشت و اقتصاد مردم را دچار مشکل کرد.نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس ادامه داد: اصلاح طلبان درشرایط فعلی اعتماد مردم را سلب کردند هرچند شعاری سر دهند اما وضعیت خوبی ندارند. بدنه جامعه متوجه است که شعار دولت روحانی هرچند امید و تدبیر است اما نا امیدی و بی تدبیری بود و با بی اهمیت بودن به مسائل مهم کشور به مسائل حاشیه ای پرداختند.

وی افزود:اصلاح طلبان اکنون دلیل خودداری از ثبت نامرا با فرافکنی و دلایل واهی مانند اینکه مجلس در راس امور نیست، اظهار کردند، اما اگر مجلس در راس امور نیست به طور حتم به دلیل وجود نمایندگانی است که عملکرد درستی نداشتند و اکنون نیز پاسخی برای مردم ندارند.

پاسخگویی به مردم، اولویت اصولگرایان است

رهبر تصریح کرد: تمام تلاش، ایجاد ورسیدن به وحدت بیشتر اصولگرایان است زیرا تجربه نشان داده هرچه وحدت بیشتر باشد میزان موفقیت هم بیشتر است.این نه تنها برای استان تهران بلکه در سایر شهرها نیز صدق می کند.شورای ائتلاف اصولگرایان جلسات متعددی در کارگروه های سه گانه تشکیل داده و در عرصه های مختلف به ویژه اقتصاد کشور درحال بررسی شرایط کنونی و مشکلات کشور است.چالش مهمی که زمینه ساز معاش مردم و ایجاد اشتغال است و طی چندسال گذشته دستخوش حوادث ناخوشایند بوده است .

بنابراین اولویت مهم اصولگرایان ارائه برنامه هاییاست که نامزدهای نهایی باید به جامعه ارائه دهند تا پس از ورود خود به مجلس آن را عملی و مطالبه عمومی را برآورده و رسیدگی کنند.

مجلس محل آزمون و خطا نیست

نماینده ادوار مجلس گفت: در مجلس فعلی تعدادی نماینده های ناشناس و بی تجربه ای حضور دارند که برخی ا ز آن ها حتی سابقه اجرایی در ادارات را نداشته اند، غافل ازاینکه مجلس،محل آزمون و خطا نیست.در مجلس بودجه، طرح ها و لوایحی با عناوین مختلف به تصویب می رسد، برنامه هایی نظیر برنامه ششم توسعه که درآن نوشته شده افزایش قیمت حامل هایانرژی باید به صورت پلکانی باشد امادولت روحانی بنزین را یک شبه، سه برابر کرد.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در پایان ضمن تاکید بر حضور مردم در انتخابات آتی خاطرنشان کرد : مردم بسیار خوبی داریم که همواره حضور پرشوری در انتخابات داشتند و پشت نظام را خالی نکردند، مردم این بارنیز درانتخابات باوجود ناامیدی و وضعیت بد معیشتی برای انقلاب و ولایت فقیه بازهم حضور خواهند داشت

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: