به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
حمیدرضا ترقی:
اصلاح‌طلبان باید پاسخگوی این نوع سیاست‌های عوام فریب خود باشند و موظف هستند از دولت حمایت کنند نه اینکه با ظاهرسازی، افکار عمومی را بازی دهند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: کسانی که استعفای رئیس جمهور را در این شرایط مطرح می‌کنند، به معنای بازی در پازل آمریکایی‌ها تلقی می‌شود.

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با تهران نیوز درباره استیضاح وزیر کشور و طرح پروژه استعفای روحانی از سوی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: اصلاح‌طلبان و رئیس جمهور به این جمع‌بندی رسیده‌اند که اگر وزیر کشور را قربانی تصمیممشان در خصوص افزایش قیمت بنزین کنند، افکار عمومی را منحرف و اذهان را به سوی دیگر هدایت خواهد کرد و همچنین اصلاح‌طلبان با پیگیری استیضاح رحمانی فضلی پروژه مصون‌سازی و تطهیرسازی خود را پیگیری می‌کردند که در نهایت استیضاح منتفی شد.

وی افزود: طرح استیضاح رحمانی فضلی، طرحی برای نجات رئیس جمهور از استیضاح بود که به شکست انجامید.

روحانی به دنبال قربانی کردن وزیر کشور است

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: بعد از اینکه وزیر کشور اعلام کرد، رئیس جمهور به طور کامل در جریان افزایش قیمت بنزین بوده و بدون اجازه او قیمت بنزین افزایش پیدا نمی‌کرد، آقای روحانی درصدد برآمد تا به نوعی از وزیر خود انتقام بگیرد؛ لذا قربانی کردن او در دستور کار قرار گرفت.

ترقی با اشاره به طرح پروژه استعفای روحانی در آستانه انتخابات تصریح کرد: طرح استعفای آقای روحانی که از سوی اصلاح‌طلبان کلید خورده، نوعی فرار رو به جلو محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: کسانی که استعفای رئیس جمهور را در این شرایط مطرح می‌کنند، به معنای بازی در پازل آمریکایی‌ها تلقی می‌شود.

فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: این افراد می‌خواهند فضای سیاسی کشور را ناامن سازند که از آب گِل‌آلود ماهی بگیرند تا خلأ سیاسی به وجود آورند و با موج‌سواری بر این خلأ منافع سیاسی خود را تأمین کنند.

به گفته ترقی؛ اصلاح‌طلبان باید پاسخگوی این نوع سیاست‌های عوام فریب خود باشند و موظف هستند از دولت حمایت کنند نه اینکه با ظاهرسازی، افکار عمومی را بازی دهند.

برچسب ها: ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: