به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
انبارلویی خبر داد:
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان به زودی از یک ائتلاف بزرگ که پاسخگوی نیاز های مردم باشد، رونمایی خواهند کرد.


معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان به زودی از یک ائتلاف بزرگ که پاسخگوی نیاز های مردم باشد، رونمایی خواهند کرد.

محمد کاظم انبارلویی عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان، بااشاره به ساماندهی اصولگرایان در انتخابات آتی مجلس اظهار کرد: فرآیند ائتلاف، همگرایی و اتحاد اصولگرایان از چند ماه گذشته آغاز شده و اکنون به اوج خود رسیده است.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: اصولگرایان به زودی تصمیم گیری بزرگی برای رسیدن به یک ائتلاف بزرگ و پاسخگویی به نیاز های مردم انجام می دهند و در آن زمان از این همدلی و ائتلاف رونمایی خواهد شد.

گفتنی است که اصولگرایان برای انتخابات مجلس یازدهم از سال گذشته برنامه ریزی داشته اند و در این زمینه نهاد انتخاباتی جدیدی به نام شورای ائتلاف وحدت نیروهای انقلاب را تشکیل دادند.

اکثر غریب به اتفاق احزاب و تشکل های اصولگرا عضو این نهاد هستند که شامل جبهه پیروان خط امام، جمعیت رهپویان، جامعه روحانیت مبارز، جبهه ایستادگی، حزب موتلفه اسلامی و جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی می شوند، همچنین شخصیت های سیاسی مطرح در شورای ائتلاف وحدت نیروهای انقلاب به عنوان شخصیت حقیقی حضور دارند.

برچسب ها: انبارلویی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: