به‌روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی:
انتخابات پیش رو و حضور جوانان با روحیه انقلابی‌گری و مقاومت در مجلس می‌تواند این مسیر را روشن‌تر کند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی مدیریت جوانان به مناسبت گرامیداشت سالروز ۱۶ آذر و روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح ذیل است:

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی با گرامیداشت روز دانشجو و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی روز ۱۶ آذر و همچنین دانشجویان و اساتید شهید هشت سال دفاع مقدس، امیدوار است که جامعه دانشگاهی همواره بر مسیر آرمان‌های انقلابی خود حرکت کند.

دانشجویان امروز همان پیروان و رهروان راه کمال‌طلبی و آرمانخواهی هستند فارغ از هر گروه و جناح و مسیری پیش روی آن ها دشوارتر از گذشته می‌باشد.

مطالبه همیشگی دانشجویان از ۱۶ آذرماه ۱۳۳۰ تا به امروز به دلیل اینکه ماهیت خود را از بدنه جامعه گرفته اند از مطالبات آن نیز حمایت می كنند. دانشجویان مطالبه گر، برقراری عدالت و شفاف سازی در حوزه های مختلف را همچنان خواستارهستند.

اگر مطالبات دانشجویی در راستای مطالبه تاریخی و سیاسی كه كلیت جامعه به دنبال آن است، حركت كرده و دانشجویان خواست عمومی مردم را نمایندگی و رهبری كنند، می توان گفت كه در مسیر درست هدایت خواهند شد.
مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم فرمودند: انقلاب همواره آماده‌ی تصحیح خطاهای خویش است.

مدیریت جوانان، لازمه‌ ارزیابی هر حرکتی را تصحیح عملکرد گذشته می‌داند.

پس برای این که ما به اهداف انقلاب برسیم و در گام دوم موفق‌تر باشیم، باید بعد از این که اشتباهاتمان در گام اول را شناختیم، سعی کنیم آن‌ها را جبران کنیم و این می‌تواند یک مطالبه جدید برای دانشجویان و دانشگاهیان باشد.

انتخابات پیش رو و حضور جوانان با روحیه انقلابی‌گری و مقاومت در مجلس می‌تواند این مسیر را روشن‌تر کند.

مدیریت جوانان حزب مؤتلفه اسلامی انتخابات مجلس دوره یازدهم را گام دوم می‌داند.

حال در این روز ارزشمند، دانشجویان انقلابی و مطالبه‌گر برای مشکلات و معضلات اصلی کشور با رویکرد نگاه به گذشته تحقیق و ارائه برنامه راهبردی را در برنامه های خود قرار دهند.

مدیریت جوانان از مسئولین بخصوص دولت محترم و سران دیگر قوا می‌خواهد ایستادگی روزافزون در برابر قلدران و زورگویان و مستکبران جهان را که در کلام مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم اشاره شده است را سرلوحه خویش قرار داده و همچنان کوبنده‌ترین پاسخ های خود را که اولین مطالبه همیشگی دانشجویان انقلابی است در مقابل استکبار جهانی که مصداق عینی آن ایالات متحده آمریکا است به کار گیرند.

دانشجویان و دانشگاهیان انقلابی در روز دانشجو که روز مبارزه با امپریالیسم و استکبار جهانی است، با سرلوحه قرار دادن بیانات رهبر انقلاب و با استعانت از خون شهدای این راه که همان مسیر انقلابی و زیر بار ظلم نرفتن حسین بن علی(ع) است دوباره ندای هیهات من‌الذله را سر داده و کوبنده تر از همیشه شعار مرگ بر آمریکا را بر تارک جامعه دانشگاهی کشور بخصوص در مقام عمل نقش می‌بندند.

دانشجویان انقلابی همواره زیر سایه ولایت و با اتکا به دانش، پشتکار و ظرفیت‌های داخلی کشور همچون سالهای گذشته و مستحکم‌تر از آن، در مقابل هرگونه وابستگی خارجی ایستاده و در گام دوم انقلاب قدم خواهند گذاشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: