به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
حسن کربلایی:
حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه استان گیلان، گفت: فکر کردم میدان انتخابات محل مناسبی باشد برای این که بتوانم شعار امر به معروف و نهی از منکر را پیاده کنم

حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه استان گیلان بعد ثبت نام انتخاباتی خود در حوزه انتخابیه رشت با اشاره به اهداف انتخاباتی خود گفت: فکر کردم میدان انتخابات محل مناسبی باشد برای این که بتوانم شعار امر به معروف و نهی از منکر را پیاده کنم . یعنی در ایام انتخابات خواهم گفت چه کارهایی «منکر» است که نباید انجام داد و چه کارهای «معروف» است و توصیه می کنم انجام دهند. در کنار این مطالبات خودم را از مدیران، دست اندرکاران و دستگاه های مختلف را ارائه می کنم و به مردم آگاهی خواهم داد. وی افزود: حرف‌هایی خواهم زد که اگر نگویم ،به انقلاب اسلامی ظلم کرده ام . ما در ستاد امر بمعروف به جنگ پلیدی ها و کارشکنی ها و نابخردی ها و آلودگی های مدیران و حیف و میل ها رفته ایم، واین راه را ادامه خواهیم داد.


کربلایی خاطر نشان کرد: ما باید خیرخواه یکدیگر باشیم ، باید همدیگر را موعظه و نصیحت کنیم، ‌باید هشدارهای ما به نسل امروز و دیروز پیرامون خطرها، مرتبا بیان شود. باید مردم با خوبیها و معروف‌ها آشنا شوند، باید مردم ذاتا از بدی ها متنفر باشند، اکنون جای معروف و منکر گاهی عوض م‌یشود و وظیفه همگان، اصلاح امور است.

وی در پاسخ به اینکه چرا میدان را برای جوانان باز نگذاشتید، گفت: پاسخ من روشن است ، صبر کردم ، نیامدند و میدان خالی ماند . مهم این نیست که به مجلس بروم ، مهم این است که باورهای نسل امروز را که متاسفانه توسط برخی مدیران نالایق دستکاری شده را به جایگاه اصلی خود باز گردانم .

دبیر حزب موتلفه استان گیلان تأکید کرد: به مردم نشان خواهم داد که بدون پول و پوستر و خلاف و خرید رای هم میتوان به مردم خدمت کرد.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: