به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
محمد کرمی‌راد:
محمد کرمی‌راد گفت: مجلس آینده قطعا متحول می‌شود در این راستا اتحاد و همبستگی مردم و حضور در انتخابات دوم اسفندماه لازم و ضرورت دارد.مجلس آینده قطعاً متحول خواهد بود و ضعف ها با توجه به همدلی برطرف گردد

محمد کرمی‌راد پس از ثبت نام برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کرمانشاه گفت: یک دوره توفیق خدمتگزاری در مجلس را داشتم این دوره هم برای انجام وظیفه و حضور در مجلسی که امام راحل(ره) حضور در آن را در راس امور قرار داده بودند و همچنین برای توسعه، آبادانی، عمران شهر و دیارمان با توجه به تجربه گران‌سنگی که دارم ورود پیدا کرده‌ام.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در کرمانشاه، خود را دردآشنا با مسائل و مشکلات موجود در قانون‌گذاری و نظارت بر آن معرفی کرد و گفت: تعامل بین سه قوا، دستگاه‌ها و سازمان‌های دیگر، می‌تواند در راستای پیشرفت و آبادانی شهر کرمانشاه موثر واقع شود.

وی به معضل و مشکل بارز کرمانشاه اشاره و بیان کرد: متاسفانه آمار بیکاری کرمانشاه بالا و اثرگذار است، کسی نمی‌تواند ادعا کند که این بیکاری را کاهش می‌دهد، اما من برنامه‌های متنوع و مختلفی در این زمینه دارم.

کرمی‌راد ظرفیت و پتانسیل کشاورزی و دامداری کرمانشاه را بسیار بالا دانست و آن را استانی با اقلیمی چهار فصل توصیف کرد و افزود: صنایع تبدیلی و جانبی را به کمک ظرفیت‌های خدادادی و اشتغال خانگی و روستایی ارتقا و با جلوگیری از مهاجرت روستا به شهر و همین‌طور بهره‌گیری از بحث گردشگری در استان، می‌توان به کاهش آمار بیکاری کمک کرد.

کرمی‌راد به دغدغه مردم در بحث معیشت و اقتصاد اشاره کرد و افزود: گرانی بنزین با بی‌برنامگی و بی‌تدبیری اعلام شد، دولت تدبیر و امید باید از قبل در این زمینه برنامه‌ریزی و آماده‌سازی می‌کرد و با استفاده از رسانه ملی و بهره‌گیری از کارشناسان خبره، بسترسازی‌های لازم را انجام و فواید این طرح را باید برای مردم تشریح می‌کردند.

وی به نقش مهم و تاثیرگذار رسانه‌های برای داشتن مجلسی خوب اشاره کرد و اظهار داشت: تشخیص مردم برای داشتن یک مجلس قوی می‌تواند بازتاب گسترده و خوبی داشته و رسانه‌ها در این بازتاب از کاندیداها بیشترین اثر را دارند.

کرمی‌راد در پایان، گفت: همه با هم و قانونمند می‌توانیم مملکت آبادی داشته باشیم مجلس آینده قطعا متحول می‌شود در این راستا اتحاد و همبستگی مردم و حضور در انتخابات دوم اسفندماه لازم و ضرورت دارد.مجلس آینده قطعاً متحول خواهد بود و ضعف ها با توجه به همدلی برطرف گردد

برچسب ها: محمد کرمی‌راد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: