به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
خاتمی و کروبی و موسوی با چه توجیهی کسانی را که سابقه شرارت، آلودگی اخلاقی، روسپیگری، قمه‌کشی، آدم کشی، دزدی، قتل، زندانی، سرقت و جنایت رادارند و به جان و مال و ناموس مردم، تجاوز کردند، و هزاران میلیارد خسارت به بیت‌المال و اموال خصوصی و کسب‌وکار مردم وارد نموده‌اند، به‌عنوان خانواده‌های شهید یادنمودندوبه خانواده‌های آنان تسلیت می‌گویند.

نصر عزیزی - برای خیلی‌ها باورکردنی نبوده در فتنه 88 جماعت بیشتر و کمتر 77 نفر و مثلث خاتمی و کروبی و موسوی در کنار سازمان سیا و دشمنان ملت و عوامل صهیونیسم قرار دارند. ده سال پیش هر آنچه دشمن از ملت ایران کینه چرکین داشت، توسط عوامل خود به جان و مال و ناموس این ملت بزرگ، آسیب رساند و این جماعت قریب 8 ماه دست از لجاجت خود برنداشته و با آن‌ها همراهی کردند، تأیید کردند، تقویت کردند و از لطف و رأفت نظام و مردم سو استفاده کردند و به امید سرنگونی نظام نوپای اسلامی، منتظر و لحظه‌شماری کردند. این جماعت نگون‌بخت که ایمان و آخرت خویش را تحت لوای هر آنچه در اسلام آمریکایی وجود داشته، معامله کردند، در سودا و رؤیای رسیدن به مقام چند صباح پلشتی که سال‌ها در انحصارشان بود، سر از پا نشناختند برای این عقده‌گشایی، به آتش زدن قرآن و مسجد خدا رضایت دادند، به توهین به مقدسات ملت سکوت کردند، به دلارهای نامشروع سعودی‌ها مثل امثال ترامپ دست‌درازی و طمع‌ورزی کردند و با لقمه‌های حرام تبلیغ و به اغوا و فریب مردم پرداختند. حرمت مقام ولایت را شکستند و قانون و عرف و ادب را زیر پا گذاشتند وبر شعله‌های آتش خانمان‌سوز دمیدند و مدارای نظام را حمل بر ضعف نمودند.

درهمان زمان که با حماسه 9 دی‌ماه بساط فتنه آمریکایی جمع و چشم فتنه با درآیت الهی رهبری و حضور حاضر مردم کور گشت، و برخی ناآرامی‌ها به آرامش تبدیل گشت، از اردوگاه دشمن زمزمه فتنه 98، آن‌هم برای ده سال آینده شنیده شد. اتفاقاً کم و کیف، و چند چون‌وچرایی و چگونگی و زمینه‌سازی‌ها یارگیری و نحوه آرایش و سربازگیری و تحلیل شرایط آن در لایه‌هایی از اردوگاه سرخورده اصلاح‌طلبان، با هدایت و حضور عناصر نفوذی موردبحث و بررسی بود.

به‌هرحال بقایای جریان فتنه در سازمان‌دهی و آرایش انتخاباتی خود راه میان‌بر پیش‌گرفته و با ارزیابی و گزینش و شناسایی، مدل شخصیتی آقای روحانی دوباره به بدنه مدیریت انحصاری نظام کوچ کردند و با اهتمام وپاگذاشتن دربیراهه ارتباط با غرب و استحاله فرهنگی و تخریب زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پیشرفت نظام و بنیان‌های علمی و اقتصادی، توان ملت را ضعیف، پول مردم را بی‌ارزش، تولید را تخریب، فقر را گسترش، بی‌عدالتی را ترویج، تکثر و فاصله طبقاتی را تکثیر، راه نفوذ را هموار، دروغ‌گویی را آشکار، باورها را تضعیف، مدیریت را بی‌خاصیت، ناکارآمدی و رفاه‌زدگی را تقویت، و درنهایت بی‌اعتمادی را به اوج رساندند.

چه کسی دروغ جریان فتنه را قبول داردکه روحانی رحم اجاره‌ای جریان اصلاحات نیست؟ چه عده‌ای‌ قبول می‌کنند که 98 درصد مدیران دولت روحانی منصوب جریان اصلاحات و زایمان اعتدالی آن‌ها نیست؟ چه ساده‌اندیشی درخواست استعفای روحانی و ژست مخالف خوانی این جماعت را باور دارد؟

در شش سال گذشته به جان ملت و بیت‌المال افتادند، خوردند و بردند و غارت کردند و به آن‌طرف پناهنده شدند و با امپراتور و غول رسانه‌ایی استکبار، همکاری و دریوزگی و عملگی کردند، ودرداخل با پول‌های کثیف و سازمان‌دهی شبکه‌های دشمن، ریشه باورها و مبانی فکری را نشانه رفتند، تمام و کمال پیاده‌نظام دشمن شدندودر تدارک و انتظار فتنه وعده داده‌شده 98 زمینه‌سازی کردند و ناباورانه درآشوبهای اخیر در کنار آشوبگران و اراذل‌واوباش و جنایتکاران مخل امنیت قرار گرفتند.

خاتمی و کروبی و موسوی با چه توجیهی کسانی را که سابقه شرارت، آلودگی اخلاقی، روسپیگری، قمه‌کشی، آدم کشی، دزدی، قتل، زندانی، سرقت و جنایت رادارند و به جان و مال و ناموس مردم، تجاوز کردند، و هزاران میلیارد خسارت به بیت‌المال و اموال خصوصی و کسب‌وکار مردم وارد نموده‌اند، به‌عنوان خانواده‌های شهید یادنمودندوبه خانواده‌های آنان تسلیت می‌گویند. کوری و کری وابلهی و خرفتی وبی منطقی و رذالت دنیاپرستی، تا این حد که جای شهید و جلاد را عوض می‌کنید، دشمن را دوست و دوست را دشمن معرفی می‌کنید، پاسدار جان‌برکف، گلوله بر تن، مجاهد، از جان و عافیت وزن و فرزند گذشته را جلاد معرفی می‌کنید آن‌ها را با عوامل شاه ملعون مقایسه می‌کنید، ولی خودتان در صف عیاشان، وزن باره‌های عافیت‌طلب خانواده شاه مزدور و منافقین کوردل حجاج صفت، ودرندکان انسان‌نما قرار می‌گیرید و از میلیون‌ها ایرانی که در هفته قبل به خیابان‌ها آمده‌اند، شرم نمی‌کنید.

باید به حال شما سه نفر، افسوس خورد که روزگاری در بین مردم عزت داشتید رأی مردم را داشتید، مورداحترام بودید، ولی روزگار سیاهتان به‌جایی رسید که عمله دست چندم رضا پهلوی و مریم رجوی، و بازیچه مزدوران دست صدم بن سلمان وترامپ شدید.

شما مصداق همه پلشتی‌های قصه‌ها و داستان‌های آدم‌های بی‌بصیرت و نادان و فریب‌خورده و دنیادوست هستید که به‌اندازه یک جو منفعت دنیای خودتان راهم تشخیص نمی‌دهید، چه رسد به اینکه یک جو امید و اعتماد به آخرت را داشته باشید.

ما همین‌قدر یاد گرفتیم که وقتی پیامبر خدا ص و رسولان قبل از آن حضرت، و امام امیرالمؤمنین و سایر ائمه اطهار، باوجود مقام عصمت و صبر الهی و اقیانوس معنویت در آن شرایط و جامعه محدود،آن‌چنان به درگاه خدا و گاهی با قعر زمین، شکوه ودرددل، از دست اطرافیان داشتند، مقام ولی‌فقیه، چه درزمان امام راحل و چه در زمان زعامت مقام معظم رهبری، بااین‌همه توطئه‌ها و شرارت‌ها و اتحاد بین‌المللی، و باآن‌همه ابزار ارتباطی پیشرفته این قرن، و به انفاق‌ها و خباثت‌های امثال شماها که در صف ومسیولیتهای این نظام بوده‌اید، چگونه کمر خمیده مظلومیت را راست‌قامت و بدون تردید نگاه داشته‌اند؟

آیا جز این است که کارایی عدالت، ولایت، فقاهت، اعلمیت، درایت، صیانت نفس و تقوای امام راحل و خلف صالح و شجاع او، کشتی نجات وطوفنده و کوبنده و پرآوازه انقلاب اسلامی را از صخره‌های سخت بین‌المللی عبور داده و به دست منجی موعود خواهد رساند؟

مثلث فتنه بدانید که می‌دانید، راه شما همان راه معاویه و بنی‌امیه‌ای است که کمر اسلام را شکست ولی این بار تردید نکنید شما عمله دست چندم نظام استکباری اموی زمان هستید که بنا داشتند به‌مثابه بر گ دستمال‌کاغذی از شماها استفاده بکنند، تاکنون نیم آن را پیمودند و نیم دیگر دور انداختن، چند صباحی باقی نمانده است. اگر در حد اعلای نفاق خود شک دارید، همین‌قدر بدانیدکه نفاق دستمال‌کاغذی گونه شما باروحانی ورای به او دادن و استعفای او را خواستن و او را وسط میدان نفاق و فتنه تنها گذاشتن، و اسباب پریشان‌گویی او را فراهم کردن، جلوه و شمایل اعلای نفاق و روسیاهی شما در پیشگاه خدا و امام زمان و ولی‌فقیه مظلوم و ملت ایران است. از اینکه باین ادبیات با شما صحبت می‌شود، باید از مردم خوبی که به شماها اعتماد کردند، ورای دادند و پشیمان هستند، عاجزانه عذرخواهی شود زیرا قبلاً صدها قلم باده‌ها نوع ادبیات دیگر خطاب به شما به رشته تحریر درآمد ولی فایده‌ای نداشت.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: