به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
محمد کاظم انبارلویی:
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: موسوی و کروبی زیر خیمه دشمن هستند. صدای فتنه‌گران همسو با ترامپ و پمپئو است، این‌ها معتقدند ملت ایران باید زیر چکمه آمریکا و رژیم صهیونیستی باشند. حواسمان باید باشد تا جای جلاد و شهید عوض نشود.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: کروبی و موسوی در فتنه ۸۸ در همراهی با آمریکا و اسرائیل صدماتی به نظام و ملت وارد کرده‌اند. آقایان در زمان خودشان، نمایندگانی به آمریکا و اروپا فرستادند و گفتند به دولت فشار بیاورید تا فلج شود.

محمد کاظم انبارلویی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص بیانیه‌ی سران محصور فتنه، عنوان کرد: این افراد با طرح رفاه عمومی که دولت احمدی نژاد انجام می‌داد، مخالف بودند. یارانه نمکی به سفره‌ی مردم بود ولی دولتمردان فعلی آن را قبول ندارند.

وی افزود: موسوی و کروبی زیر خیمه دشمن هستند. صدای فتنه‌گران همسو با ترامپ و پمپئو است، این‌ها معتقدند ملت ایران باید زیر چکمه آمریکا و رژیم صهیونیستی باشند. حواسمان باید باشد تا جای جلاد و شهید عوض نشود.

انبارلویی در خصوص اغتشاشات اخیر، گفت: در همین آشوب‌ها به خانه‌ بسیاری از مردم ها و اموال عمومی حمله شد و عده‌ای اراذل و اوباش به غارت بانک‌ها و فروشگاه‌ها پرداختند و در آخر مردم با حضور پرشور برای حمایت از انقلاب، بین مردم و اشرار مرزبندی و این جنایات را محکوم کردند.

وی پیرامون انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و نامه سران فتنه بیان داشت: آن‌ها در انتخابات به حمایت از روحانی پرداختند تا رقیب رأی نیاورد. کاخ سفید وقتی دید در برجام توفیقی نیافت به دنبال ساقط کردن است. در لبنان و عراق تا حدودی موفق شده‌اند اما باید بدانند یک نظام مقتدر در ایران حاکم است و نمیتوانند اهدافشان را در ایران عملی کنند.

عضو حزب موتلفه اسلامی افزود: موسوی و کروبی در طبل مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌کوبند و رئیس دولت اصلاحات نیز که حامی دولتمردان فعلی بود، راه جورج سوروس را طی می‌کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: