به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
لاله افتخاری:
با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی باید نظارت شورای نگهبان در رأس همه امور قرار بگیرد تا مشکلی در روند انتخابات ایجاد نشود
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره این‌که ۸۶ درصد فرمانداران و استانداران سراسر کشور اصلاح‌طلب هستند، گفت: این افراد نباید در زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی از روندهای قانونی تخطی کنند.

لاله افتخاری، عضو حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره حضور اصلاح‌طلبان در رأس فرمانداری‌ها و استانداری‌ها سراسر کشور در نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: «اگر همه وظایف خود را به خوبی انجام دهند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد».

وی با بیان این‌که اگر قانون رعایت شود هیچ مشکلی رخ نمی‌دهد، ادامه داد: «مشکل زمانی پیش می‌آید که از وظایف تخطی و ثبت الکترونیکی انجام نشود و جمع‌بندی در فرمانداری‌ها صورت نگیرد».

وی تأکید کرد: «با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی باید نظارت شورای نگهبان در رأس همه امور قرار بگیرد تا مشکلی در روند انتخابات ایجاد نشود».

نماینده ادوار مجلس درباره طرح مدیریت مصرف سوخت  گفت: «ما باید به فرمایشات مقام معظم رهبری و نظری که رؤسای ۳ قوه به آن رسیدند احترام گذاشته و پایبند باشیم».

افتخاری افزود: «همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این طرح  باید با دقت انجام شود و همزمان بر طرح اصلاح قیمت سوخت نظارت و شفافیت صورت گیرد».

وی تصریح کرد: «سامانه‌ها پاسخگوی تخلف‌ها باشد و دولت گزارش‌های دقیق این طرح در مورد دریافت‌ و پرداخت‌ها را به مجلس و مردم ارائه دهد».

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: