به‌روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی استان گیلان:
فهمیدیم تدبیر خداوند این است که همواره از نسل رسول خدا کسی باشد تا در روی زمین عدل و داد را فریاد زند و با ستمگران و نابخردان مبارزه کند و تا آخرین لحظه زمان کسی حق تعطیل کردن این مبارزه را ندارد .
مدیریت جوانان حزب موتلفه اسلامی استان گیلان به مناسبت روز سیزدهم آبان بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد.

بنام خدا

سیزدهم آبان ماه ، روز مبارزه با استکبار جهانی است .وقتی به گذشته می‌نگریم ،افتخارمان به این است که پیامبرمان به دستور خدا در مقابل کفار و منافقین ایستاد .زیرا خدایمان فرمود : با کفار و منافقین به جهاد برخیزید. وقتی به زندگی امامان معصوم علیهم السلام می نگریم ،سراسر مبارزه با فساد و منکرات را ملاحظه میکنیم .

همه دستورات الهی در کنار عبادات و اخلاقیات ، تاکید دارد که با کفار و منافقین سازش نکنید ، با آنان مبارزه کنید، از اسلام دفاع کنید ، با آنان طرح رفاقت و دوستی نریزید، به آنان اعتماد نکنید ، آنان برتر از شما نیستند ، باهم وحدت داشته باشید ، امر بمعروف کنید و نهی از منکر کنید.

یافتیم که هر روزمان باید روز مبارزه با استکبار باشد .هر روزمان باید در مقابل کفر بایستیم.هر روز برای نابودی اسلام نقشه میکشند و خدعه میکنند.هر لحظه میخواهند شیطان را برتر از خدا بخوانند، هر لحظه طرح نابودی مسلمانان را در سر می‌پرورانند و ما دانستیم که همه پیامبران روزگارشان در مبارزه با استکبار سپری شد و ماندگار شدند، دانستیم همه امامان معصوم ما بدست مستکبران به شهادت رسیدند .

فهمیدیم تدبیر خداوند این است که همواره از نسل رسول خدا کسی باشد تا در روی زمین عدل و داد را فریاد زند و با ستمگران و نابخردان مبارزه کند و تا آخرین لحظه زمان کسی حق تعطیل کردن این مبارزه را ندارد .

ما یافتیم چرا امام خمینی را در سال ۱۳۴۳ از ایران اخراج کردند ، زیرا او گفته بود آمریکا و انگلیس و شوروی همه از همدیگر بدترند سازش با آمریکا حرام است.

یافتیم سال ۱۳۵۷ دانش آموزان تهرانی چرا بدست مزدوران شاه در مقابل دانشگاه تهران به شهادت رسیدند . زیرا برای مبارزه با شاه دست نشانده آمریکا به خیابان‌ها آمدند بودند و یافتیم رمز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام را در سال۱۳۵۸. زیرا همه فتنه گری های مستکبران عالم از جمله آمریکا در این ساختمان تنظیم و عملیاتی میشد.

همه این اتفاقات و این تاکیدات و این مبارزات میخواهد تکلیف امروز ما جوانان را روشن کند که بدانیم .آمریکا همان شیطان بزرگ است و قابل اعتماد نیست.

امریکا میخواهد من و دینم از روی زمین محو شویم.آمریکا کودک کش است، غریب کش است، ضعیف کش است ، غارتگر است، ظالم است ، خدعه گر است ، خود خواه است، مستکبر و بالاخره دانستیم که راه ما راه خداست و لحظه ای در حقانیت دین خدا شک نکنیم و آنچه حضرت حق مرا بدان توصیه فرموده برای من و جامعه من خوب است .

مدیریت واحد جوانان حزب موتلفه اسلامی استان گیلان

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: